Дійсні члени Насіннєвої асоціації України

Науково-виробниче фермерське господарство "Компанія Маїс" – найбільший український приватний центр селекції гібридів кукурудзи. Компанія Маїс розпочала власні селекційні програми від початку створення – у 1992 році. За цей час селекціонери компанії створили власний генетичний банк, який включає кілька тисяч селекційних зразків. Офіційно зареєстровані лінії і гібриди мають патентний захист.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Лімагрейн Україна" було створене 24.10.2008. Засновником є компанія Limagrain Europe S.A. (Франція).

У BASF ми створюємо рішення для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Понад 117 000 працівників Групи BASF роблять свій внесок в успішний розвиток бізнесу наших клієнтів у різних індустріях майже у всіх країнах світу. Зі швидко зростаючим населенням світ все більше залежить від нашої здатності розвивати і підтримувати стале сільське господарство та здорове навколишнє середовище.

Від часу свого заснування ТОВ "Сингента" досягла значних успіхів і на сьогоднішній день є одним із лідерів світового агробізнесу, який оцінюється у понад 60 мільярдів доларів. До портфоліо «Сингенти» входить понад 80 засобів захисту рослин, а також велика кількість гібридів і сортів насіння польових та овочевих культур. В українському відділенні компанії працює більше 300 фахівців, серед яких багато кандидатів сільськогосподарських наук.

MAS Seeds Україна – український підрозділ французької насіннєвої компанії MAS Seeds, що входить до сільськогосподарської кооперативної групи MAISADOUR, та вже понад 10 років присутній на українському ринку. Завод з доробки насіння MAS Seeds, що розташований в Дніпропетровській області, є насіннєвим гігантом №1 в Україні з потужністю виробництва 1 млн посівних одиниць на рік. 90% насіння кукурудзи та 50% насіння соняшнику MAS Seeds, що реалізується на українському ринку, виробляється в Україні, інші кількості імпортуються із насіннєвих заводів MAS Seeds у Франції та Іспанії.

Товариство з обмеженою відповідальністю "РАЖТ Семенс-Україна" було створене у 2010 році. Засновником є компанія RAGTSemences (Франція)
Свої витоки компанія RAGTSemences бере з 1919 року. Компанія має 18 філіалів та більше 1000 висококваліфікованих співробітників лише у Європі.

Вже в 1900 році КВС стала лідером у світі з торгівлі насінням цукрових буряків і почала створювати дочірні підприємства. В Україні компанія КВС побудувала свій перший насіннєвий завод в 1905 році, відомий, як Вінницький насіннєвий завод.

ТОВ "Євраліс Семенс" входить до складу французького агропромислового холдингу “Євраліс”, що заснований на Південному Заході Франції у 1936 році. Основні напрямки діяльності холдингу є:

- виробництво насіння, селекційна та дослідна діяльність,
- трейдерські операції з товарним зерном.
- виробництво продуктів харчування.

Підрозділ по виробництву насіння у складі “Євраліс” працює з 1950 року і є одним з стратегічних напрямків діяльності. Ведеться селекція і виробництво насіння кукурудзи, соняшнику, озимого та ярого ріпаку, зернового сорго та сої.