"Лімагрейн Україна"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Лімагрейн Україна" було створене 24.10.2008. Засновником є компанія Limagrain Europe S.A. (Франція).

Товариство є членом провідної світової насіннєвої групи компаній Limagrain, що присутня більш ніж 38 країнах світу з загальною кількістю працюючих понад 7200 осіб. Основними видами діяльності є селекція та виробництво насіння польових та овочевих культур. Крім цього, группа компаній має напрацювання та лідируючі позиції в харчовій та переробній  промисловості, зокрема у виробницті хлібобулочних виробів та інгрідієнтів. Обсяг річного фінансування дослідницької та селекційної роботи в 2009 році по групі досяг рівня 633 мільйонів євро.
Основними напрямками діяльності ТОВ "Лімагрейн Україна" є:

1 - оптова торгівля насінням
2 - виробництво насіння в Україні
3 - експорт та імпорт насіння
4 - надання послуг іноземним команіям щодо ведення бізнесу в Україні, зокрема інвестування в Україну, реєстрації нових сортів, здійснення експорту з України насіння в інші країни, зокрема Росії, Казахстану, Білорусії та інші. При забезпеченні відповідної можливості на законодавчому рівні в Україні компанія планує здіснювати селекційну роботу в Україні з відповідними інвестиціями в даному напрямку.