Новини

02.06.2022

Компанія «Штрубе Україна ГМБХ» приєднується до Насіннєвої асоціації Україна у якості асоційованого члена. Це рішення було одностайно підтримано Правлінням асоціації.

20.04.2022

Представляємо до Вашої уваги інформацію щодо міжнародних насіннєвих форумів, які будуть проведені у 2022 році. Так, наразі, і Міжнародна насіннєва федерація (International Seed Federation, ISF), і Європейська насіннєва асоціація Euroseeds, до членів яких належить Насіннєва асоціація України, лишивши позаду жорсткі ковідні обмеження, планують проведення великих оффлайн заходів.

05.04.2022

У Насіннєвої асоціації України відбулося оновлення переліку компаній-членів. За підсумками рішень Загальних Зборів та засідання Правління наприкінці березня, Компанія Маїс (Дніпро) приєднується до Асоціації у статусі дійсного члена, і відповідно обійме місце у оновленому складі Правління, а ТОВ «Сід Інвест» долучиться до НАУ на умовах асоційованого членства.

22.02.2022

За 2021 рік українські аграрії виробили та сертифікували 22,2 тис. т насіння вітчизняних гібридів кукурудзи. В Україну було ввезено 19,9 тис. т гібридів іноземної селекції. Показник насіння іноземної селекції, виробленої на території України, становив 77,1 тис. т. Всього аграрії виробили та сертифікували 119,2 тис. т батьківських форм гібридної кукурудзи, що на 7,4% більше показників попереднього року.

17.02.2022

Головними викликами для насіннєвого сектору України та світу 2022 року стануть: підвищення вартості ресурсів (газ, паливо), кліматичні та погодні умови, зміна товарних потоків, доступність ЗЗР та людський капітал. Про ці та інші фактори говорили експерти під час профільного форуму Seed Forum-2022.

16.02.2022

Насіннєвий бізнес України сьогодні – один з недооцінених сегментів в агросекторі. Хоч і має значний потенціал для розвитку та експорту. Для цього потрібна тісна взаємодія держави та бізнесу. Про це заявив Віктор Карбівський, голова правління Насіннєвої асоціації України під час профільного форуму Seed Forum-2022.

20.12.2021

ТОВ «ФАРМЗААТ УКРАЇНА» та Селянське (фермерське) господарство «Т.В.К.» стали новими асоційованими членами Насіннєвої асоціації України. Їх заявки на вступ було одноголосно підтримано в ході розгляду на черговому засіданні Правління Насіннєвої асоціації України, яке відбулося 17 грудня 2021 р.

13.12.2021

Насіннєва асоціації України обрана до переліку інститутів громадянського суспільства в аграрній сфері, які складуть оновлену Громадську раду при Міністерстві аграрної політики та продовольства України. За результатами рейтингового голосування на установчих зборах асоціацію в Громадській Раді представлятиме виконавчий директор Григоренко Сюзана Вікторівна.

21.09.2021

Презентуємо до Вашої уваги нове лого Насіннєвої асоціації України з яскравими, життєствердними кольорами. Наш логотип - це символ нового, того що привертає увагу, а злиття двох кружечків у формі логотипу – це як ланки ланцюга, які з'єднані в міцний, цілісний зв'язок. Адже підтримка один одного та об'єднання усіх членів важливі для асоціації.

22.07.2021

21 липня 2021 року у м. Києві проведені чергові Загальні Збори та засідання Правління Насіннєвої асоціації України. Ключові питання - щорічне переобрання очільників Правління, яке є колегіальним органом і формується з компаній-дійсних членів асоціації, а також підсумки роботи асоціації і комітетів НАУ в липні 2020 - червні 2021 рр. та план дій на новий сезон.