Асоційовані члени Насіннєвої асоціації України

ТОВ «САНАГРО УКРАЇНА» – національний виробник, імпортер і дистриб’ютор мінеральних добрив,  інноваційних засобів живлення рослин, оригінатор насіння бобових та технічних культур в Україні. Компанія належить до міжнародної групи  AGROFERTRANS, яка об'єднує наукову, виробничу та дистриб'юторську діяльність по всьому світу.

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) - це глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка поєднує провідні інновації в галузі, активну взаємодію з клієнтами та оперативне виконання, щоб вигідно надавати рішення для найактуальніших світових проблем сільського господарства. В Україні компанія займає лідерські позиції на ринках насіння та засобів захисту рослин та забезпечує фермерів насінням передової генетики Pioneer® українського виробництва, виробленого на власному насіннєвому комплексі в Полтавській області, офіційно відкритому у червні 2013 року, в який було інвестовано понад 56 мільйонів доларів США.

ТОВ «Дурум Сідс» це молода компанія, що стрімко розвивається і активно починає свій шлях в Україні. Команда спеціалістів використовує сучасні технології для забезпечення своїх клієнтів якісними продуктами та послугами.

ТОВ «Дурум Сідс» була створена в 2021 році та є ексклюзивним імпортером насіння зернових культур сербської компанії Biogranum (Сербія, м. Нові Сад). Діяльність компанії полягає в розмноженні та реалізації насіння зернових культур, а саме: пшениці твердої, пшениці м'якої та тритикале.

APSOV - це італійська компанія з багаторічною історією, яка постійно працює над вдосконаленням галузі сільського господарства. Компанія створена як кооператив - APSOV Soc. Coop. - у 1967 році групою молодих фермерів. Сільськогосподарський досвід засновників був і залишається основою насінництва високої якості.

В Україні APSOV має в своєму портфоліо соняшник, сою, м'яку та тверду пшеницю, люцерну, жовтий та зелений горох, та продовжує розширювати його новими заявками для сортів рослин, які найкраще відповідають потребам господарств України.

Компанія «Штрубе» - це німецько-французьке інноваційне підприємство, яке займається селекцією та насінництвом рослин з використанням власного генетичного ресурсу. Заснована у 1877 компанія з головним офісом в Зеллінген (Німеччина) має на сьогоднішній день представництва у 35-ти країнах.

ТОВ "СІД ІНВЕСТ" - ексклюзивний дистриб'ютор насіння цукрових буряків Florimond Desprez в Україні. Вся продукція, яку реалізовує компанія СІД ІНВЕСТ, володіє чудовою якістю, конкурентоспроможністю і з найвищим потенціалом продуктивності. Це є ключовим показником, на основі якого ТОВ "СІД ІНВЕСТ" обирали співпрацю з компанією Florimond Desprez.

FARMSAAT UKRAINE – інноваційна та динамічно розвиваюча німецька селекційно-насінницька компанія, яка є дочірнім підприємством холдингу FARMSAAT AG, Еверсвінкель. У компанії є власний науково-дослідний центр з програмами по створенню гібридів кукурудзи, сортів сої, сорго, широкого асортименту трав для кормів та розпочаті проекти з соняшнику та інших альтернативних культур в екологічному та біоенергетичному напрямках. Значний досвід та знання співробітників FARMSAAT привнесли ринку найкращі селекційно-генетичні розробки світового рівня в сегменті високоврожайних та агробіологічно стійких сортів та гібридів сільськогосподарських культур.

Селянське (фермерське) господарство "Т.В.К." засноване в 2000 році. Земельний банк в 1500 га розташований в Київській та Черкаській областях України. Господарство займається насінництвом сої, озимої пшениці та квасолі. Компанія має статус елітного насіннєвого господарства та вирощує добазове, базове та сертифіковане насіння.

Компанія Nordic Seed заснована в 2008. За допомоги селекції та досліджень в компанії є ціль надати фермерам сорти пшениці, ячменю, жита, гороху і кормових бобів з чудовими врожаями, які за різних погодних умов будуть показувати стабільні показники.

Glegal – це команда високопрофесійних патентних повірених, повірених у сфері торговельних марок та юристів з інтелектуальної власності з глибокими знаннями в різних галузях науки, техніки та права, а також значним досвідом і практикою успішного представництва інтересів клієнтів у Державному патентному відомстві України, судах та інших адміністративних органах.