Асоційовані члени Насіннєвої асоціації України

Компанія «Штрубе» - це німецько-французьке інноваційне підприємство, яке займається селекцією та насінництвом рослин з використанням власного генетичного ресурсу. Заснована у 1877 компанія з головним офісом в Зеллінген (Німеччина) має на сьогоднішній день представництва у 35-ти країнах.

ТОВ "СІД ІНВЕСТ" - ексклюзивний дистриб'ютор насіння цукрових буряків Florimond Desprez в Україні. Вся продукція, яку реалізовує компанія СІД ІНВЕСТ, володіє чудовою якістю, конкурентоспроможністю і з найвищим потенціалом продуктивності. Це є ключовим показником, на основі якого ТОВ "СІД ІНВЕСТ" обирали співпрацю з компанією Florimond Desprez.

FARMSAAT UKRAINE – інноваційна та динамічно розвиваюча німецька селекційно-насінницька компанія, яка є дочірнім підприємством холдингу FARMSAAT AG, Еверсвінкель. У компанії є власний науково-дослідний центр з програмами по створенню гібридів кукурудзи, сортів сої, сорго, широкого асортименту трав для кормів та розпочаті проекти з соняшнику та інших альтернативних культур в екологічному та біоенергетичному напрямках. Значний досвід та знання співробітників FARMSAAT привнесли ринку найкращі селекційно-генетичні розробки світового рівня в сегменті високоврожайних та агробіологічно стійких сортів та гібридів сільськогосподарських культур.

Селянське (фермерське) господарство "Т.В.К." засноване в 2000 році. Земельний банк в 1500 га розташований в Київській та Черкаській областях України. Господарство займається насінництвом сої, озимої пшениці та квасолі. Компанія має статус елітного насіннєвого господарства та вирощує добазове, базове та сертифіковане насіння.

Компанія Nordic Seed заснована в 2008. За допомоги селекції та досліджень в компанії є ціль надати фермерам сорти пшениці, ячменю, жита, гороху і кормових бобів з чудовими врожаями, які за різних погодних умов будуть показувати стабільні показники.

Юридична фірма «Городисський та Партнери» - найбільша і одна з провідних фірм України із захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності. Патентні повірені та юристи фірми  надають кваліфіковані послуги стосовно всіх  об'єктів ІВ. За 20 років плідної праці. Юридична фірма «Городисський та Партнери» зареєструвала більше 6500 винаходів та корисних моделей, більше 6700  знаків для товарів та послуг, більше 560 промислових зразків,  понад 50 реєстрацій об’єктів в митному реєстрі, що є свідченням лідерства серед профільних фірм. 

Мей Агро Тохумсулук Санаї ве Тісарет А.С. (May Agro Tohumculuk Sanayi ve Ticaret A.S.) веде свою історію від 1978 року. Компанія, яка є одним із лідерів на ринку Туреччини, займається дослідженням, виробництвом та торгівлею насінням овочевих, польових, промислових та фуражних сільськогосподарських культур. Компанія проводить селекційну роботу щодо гібридів кукурудзи, соняшнику, бавовнику, та квасолі. На території Туреччини у Мей Агро діють 2 насіннєвих заводи (в містах Бурса та Адана), а також ряд науко-селекційних центрів. Експорт продукції здійснюється до 40 країн світу.

NPZ Україна (ТОВ «НПЦ Україна») – постачальник високоврожайного насіння гібридів ріпаку селекції компанії «Norddeutsche Pflanzenzucht Hans Georg Lembke KG» (NPZ, Німеччина) і зернових, олійних та інших культур компанії «SAATEN-UNION» (Німеччина). Упродовж багатьох років в Україні та Німеччині закладається велика кількість дослідів для виявлення найкращої адаптації селекційного матеріалу до кліматичних умов України, та перевірки різноманітних елементів технології вирощування для надання в подальшому компетентних рекомендацій сільгоспвиробникам.

LNZ Group — український вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, що спеціалізується на торгівлі посівним матеріалом і засобами захисту рослин, вирощуванні зернових і технічних культур, тваринництві та зернотрейдерській діяльності. Утворений на базі Лебединського насіннєвого заводу. Із 2018 року LNZ Group розвиває власні напрямки бізнесу.

Офіс радника з питань сільського господарства представляє в Україні Міністерство сільського господарства, природи та якості харчових продуктів Королівства Нідерландів. Офіс сприяє налагодженню зв'язків між голландськими та українськими виробниками сільськогосподарської продукції, харчовими та агропромисловими підприємствами. Робота відділу також націлена на співпрацю між голландськими та українськими освітніми та дослідницькими інститутами та державними організаціями.