Асоційовані члени Насіннєвої асоціації України

Одним з основних напрямків діяльності компанії є селекція та виробництво насіння. ТОВ «Грано де Оро Україна» займається виробництвом високоякісного посівного матеріалу та постійно розширює базу власних постачальників, обираючи найкраще насіння для українських аграріїв. Сила компанії Grano de Oro - це дослідження та розробка в галузі нових гібридів соняшнику. Отримання гарного врожаю починається з якісного виробництва насіння.

Наймолодший, український підрозділ американської компанії Remington Seeds, яка невпинно розвивається і щороку інвестує в технології. Сід Корп є виробником високоякісного насіння кукурудзи, сої, пшениці, соняшника та інших культур для відомих вітчизняних та світових гравців насіннєвого ринку. Компанія має виробничі потужності повного циклу виробництва від поля до заводу.

ТОВ «САНАГРО УКРАЇНА» – національний виробник, імпортер і дистриб’ютор мінеральних добрив,  інноваційних засобів живлення рослин, оригінатор насіння бобових та технічних культур в Україні. Компанія належить до міжнародної групи  AGROFERTRANS, яка об'єднує наукову, виробничу та дистриб'юторську діяльність по всьому світу.

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) - це глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка поєднує провідні інновації в галузі, активну взаємодію з клієнтами та оперативне виконання, щоб вигідно надавати рішення для найактуальніших світових проблем сільського господарства. В Україні компанія займає лідерські позиції на ринках насіння та засобів захисту рослин та забезпечує фермерів насінням передової генетики Pioneer® українського виробництва, виробленого на власному насіннєвому комплексі в Полтавській області, офіційно відкритому у червні 2013 року, в який було інвестовано понад 56 мільйонів доларів США.

ТОВ «Дурум Сідс» це молода компанія, що стрімко розвивається і активно починає свій шлях в Україні. Команда спеціалістів використовує сучасні технології для забезпечення своїх клієнтів якісними продуктами та послугами.

ТОВ «Дурум Сідс» була створена в 2021 році та є ексклюзивним імпортером насіння зернових культур сербської компанії Biogranum (Сербія, м. Нові Сад). Діяльність компанії полягає в розмноженні та реалізації насіння зернових культур, а саме: пшениці твердої, пшениці м'якої та тритикале.

APSOV - це італійська компанія з багаторічною історією, яка постійно працює над вдосконаленням галузі сільського господарства. Компанія створена як кооператив - APSOV Soc. Coop. - у 1967 році групою молодих фермерів. Сільськогосподарський досвід засновників був і залишається основою насінництва високої якості.

В Україні APSOV має в своєму портфоліо соняшник, сою, м'яку та тверду пшеницю, люцерну, жовтий та зелений горох, та продовжує розширювати його новими заявками для сортів рослин, які найкраще відповідають потребам господарств України.

Компанія «Штрубе» - це німецько-французьке інноваційне підприємство, яке займається селекцією та насінництвом рослин з використанням власного генетичного ресурсу. Заснована у 1877 компанія з головним офісом в Зеллінген (Німеччина) має на сьогоднішній день представництва у 35-ти країнах.

ТОВ "СІД ІНВЕСТ" - ексклюзивний дистриб'ютор насіння цукрових буряків Florimond Desprez в Україні. Вся продукція, яку реалізовує компанія СІД ІНВЕСТ, володіє чудовою якістю, конкурентоспроможністю і з найвищим потенціалом продуктивності. Це є ключовим показником, на основі якого ТОВ "СІД ІНВЕСТ" обирали співпрацю з компанією Florimond Desprez.

FARMSAAT UKRAINE – інноваційна та динамічно розвиваюча німецька селекційно-насінницька компанія, яка є дочірнім підприємством холдингу FARMSAAT AG, Еверсвінкель. У компанії є власний науково-дослідний центр з програмами по створенню гібридів кукурудзи, сортів сої, сорго, широкого асортименту трав для кормів та розпочаті проекти з соняшнику та інших альтернативних культур в екологічному та біоенергетичному напрямках. Значний досвід та знання співробітників FARMSAAT привнесли ринку найкращі селекційно-генетичні розробки світового рівня в сегменті високоврожайних та агробіологічно стійких сортів та гібридів сільськогосподарських культур.

Селянське (фермерське) господарство "Т.В.К." засноване в 2000 році. Земельний банк в 1500 га розташований в Київській та Черкаській областях України. Господарство займається насінництвом сої, озимої пшениці та квасолі. Компанія має статус елітного насіннєвого господарства та вирощує добазове, базове та сертифіковане насіння.