Асоційовані члени Насіннєвої асоціації України

ТОВ «Дурум Сідс» це молода компанія, що стрімко розвивається і активно починає свій шлях в Україні. Команда спеціалістів використовує сучасні технології для забезпечення своїх клієнтів якісними продуктами та послугами.

ТОВ «Дурум Сідс» була створена в 2021 році та є ексклюзивним імпортером насіння зернових культур сербської компанії Biogranum (Сербія, м. Нові Сад). Діяльність компанії полягає в розмноженні та реалізації насіння зернових культур, а саме: пшениці твердої, пшениці м'якої та тритикале.

APSOV - це італійська компанія з багаторічною історією, яка постійно працює над вдосконаленням галузі сільського господарства. Компанія створена як кооператив - APSOV Soc. Coop. - у 1967 році групою молодих фермерів. Сільськогосподарський досвід засновників був і залишається основою насінництва високої якості.

В Україні APSOV має в своєму портфоліо соняшник, сою, м'яку та тверду пшеницю, люцерну, жовтий та зелений горох, та продовжує розширювати його новими заявками для сортів рослин, які найкраще відповідають потребам господарств України.

Компанія «Штрубе» - це німецько-французьке інноваційне підприємство, яке займається селекцією та насінництвом рослин з використанням власного генетичного ресурсу. Заснована у 1877 компанія з головним офісом в Зеллінген (Німеччина) має на сьогоднішній день представництва у 35-ти країнах.

ТОВ "СІД ІНВЕСТ" - ексклюзивний дистриб'ютор насіння цукрових буряків Florimond Desprez в Україні. Вся продукція, яку реалізовує компанія СІД ІНВЕСТ, володіє чудовою якістю, конкурентоспроможністю і з найвищим потенціалом продуктивності. Це є ключовим показником, на основі якого ТОВ "СІД ІНВЕСТ" обирали співпрацю з компанією Florimond Desprez.

FARMSAAT UKRAINE – інноваційна та динамічно розвиваюча німецька селекційно-насінницька компанія, яка є дочірнім підприємством холдингу FARMSAAT AG, Еверсвінкель. У компанії є власний науково-дослідний центр з програмами по створенню гібридів кукурудзи, сортів сої, сорго, широкого асортименту трав для кормів та розпочаті проекти з соняшнику та інших альтернативних культур в екологічному та біоенергетичному напрямках. Значний досвід та знання співробітників FARMSAAT привнесли ринку найкращі селекційно-генетичні розробки світового рівня в сегменті високоврожайних та агробіологічно стійких сортів та гібридів сільськогосподарських культур.

Селянське (фермерське) господарство "Т.В.К." засноване в 2000 році. Земельний банк в 1500 га розташований в Київській та Черкаській областях України. Господарство займається насінництвом сої, озимої пшениці та квасолі. Компанія має статус елітного насіннєвого господарства та вирощує добазове, базове та сертифіковане насіння.

Компанія Nordic Seed заснована в 2008. За допомоги селекції та досліджень в компанії є ціль надати фермерам сорти пшениці, ячменю, жита, гороху і кормових бобів з чудовими врожаями, які за різних погодних умов будуть показувати стабільні показники.

Glegal – це команда високопрофесійних патентних повірених, повірених у сфері торговельних марок та юристів з інтелектуальної власності з глибокими знаннями в різних галузях науки, техніки та права, а також значним досвідом і практикою успішного представництва інтересів клієнтів у Державному патентному відомстві України, судах та інших адміністративних органах.

Мей Агро Тохумсулук Санаї ве Тісарет А.С. (May Agro Tohumculuk Sanayi ve Ticaret A.S.) веде свою історію від 1978 року. Компанія, яка є одним із лідерів на ринку Туреччини, займається дослідженням, виробництвом та торгівлею насінням овочевих, польових, промислових та фуражних сільськогосподарських культур. Компанія проводить селекційну роботу щодо гібридів кукурудзи, соняшнику, бавовнику, та квасолі. На території Туреччини у Мей Агро діють 2 насіннєвих заводи (в містах Бурса та Адана), а також ряд науко-селекційних центрів. Експорт продукції здійснюється до 40 країн світу.

NPZ Україна (ТОВ «НПЦ Україна») – постачальник високоврожайного насіння гібридів ріпаку селекції компанії «Norddeutsche Pflanzenzucht Hans Georg Lembke KG» (NPZ, Німеччина) і зернових, олійних та інших культур компанії «SAATEN-UNION» (Німеччина). Упродовж багатьох років в Україні та Німеччині закладається велика кількість дослідів для виявлення найкращої адаптації селекційного матеріалу до кліматичних умов України, та перевірки різноманітних елементів технології вирощування для надання в подальшому компетентних рекомендацій сільгоспвиробникам.