Новини членів Асоціації

28.03.2024

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience представляє українським агровиробникам новий інсектицид для захисту кукурудзи, зернових колосових культур та сої Ріджбек®, що характеризується швидкою та тривалою дією проти широкого спектра листогризучих та сисних шкідників, в тому числі західного кукурудзяного жука та попелиць. Розроблений компанією препарат містить дві діючі речовини – Isoclast™ active, унікальну молекулу для контролю шкідників, яка відповідає всім вимогам безпеки для людей та довкілля, та біфентрин, контактно-кишковий акарицид ефективний проти широкого спектра шкідників.

27.03.2024

Міжнародна селекційна компанія KWS продає свою діяльність з виробництва та продажу насіння кукурудзи у Бразилії та Аргентині аргентинській генетичній компанії GDM. 25 березня 2024 року обидві компанії підписали зобов’язувальну угоду. Цим кроком KWS дотримується своїх стратегічних цілей, пов'язаних із різноманітністю сільськогосподарських культур та незалежністю. Угода стосується селекційної діяльності та продажів насіння кукурудзи у Південній Америці (Бразилія, Аргентина, Парагвай, Уругвай), а також усіх підрозділів з виробництва кукурудзи в Аргентині та Бразилії.

19.03.2024

Вже третю весну українські фермери проводять посівну кампанію в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну, стикаючись з нечуваними раніше викликами та економічними складнощами. І, якщо їм щось і сприяє, то це погодні умови, які протягом сезону не створювали фермерам особливих перешкод. Зима була доволі м’якою і теплою, тому великих ділянок озимини, які постраждали від морозів та загинули, не спостерігалося в жодному регіоні. Водночас протягом зими було достатньо опадів і в ґрунті накопичилося достатньо вологи, тому можна сподіватися на успішний посів ярих культур.

14.03.2024

Розпочата росією повномасштабна війна суттєво міняє аграрний сектор України. І, якщо окупація та бойові дії зменшили площу засіяних угідь десь на 20%, то обмеження експорту, зміни цін на добрива, складнощі з логістикою вплинули на структуру посівів. Зокрема, площі під найпоширенішою олійною культурою України – соняшником, залишилися великими, але є певна тенденція до скорочення, адже частина фермерів заміщають соняшник соєю, яка гарно вбудовується в сівозміну та ціна на яку на внутрішньому ринку останні два роки була привабливою. Але у фермерів є суттєвіші причини обирати соняшник, про які в своїй колонці розповідає Юрій Коняєв, категорійний маркетинг-менеджер Corteva Agriscience в Україні.

29.02.2024

22 лютого 2024 року ТОВ «КВС-УКРАЇНА» отримало сертифікат від Державної Інспекції Архітектури та Містобудування України про введення в експлуатацію другої лінії насіннєвого заводу у м. Кам’янець-Подільський. Починаючи з 2015 року загальна інвестиційна сума проєкту склала близько 35 мільйонів євро.

19.02.2024

DSV є не тільки селекціонером, але й новатором у розробці інтелектуальних систем вирощування, орієнтованих на родючість ґрунту. Робота DSV ґрунтується на наукових висновках численних дослідницьких проектів. Один з таких дослідницьких проектів - проект «CATCHY», який буде завершено в 2024 році.  Він тривав дев'ять років і є частиною ініціативи - «Грунт, як сталий ресурс для економіки» і фінансувався Федеральним міністерством освіти та досліджень (BMBF), Німеччина.

22.12.2023

2022/2023 фінансовий рік, у якому компанія відсвяткувала 100-річний ювілей, був успішним для DSV. Загальний обсяг інвестицій, які були зосереджені на розширенні та модернізації селекційних станцій компаній, склав 8,7 млн євро.

04.12.2023

KWS завершує будівництво другої лінії насіннєвого заводу в Кам’янці-Подільському, що збільшить виробничі потужності до рівня 700 тисяч посівних одиниць кукурудзи за сезон. Загальна інвестиційна сума проекту складає близько 35 мільйонів євро з моменту початку реалізації проекту. Введення в експлуатацію заплановано на початок 2024 року.

13.10.2023

Сезон 2023 року для ТОВ «ДСВ-Україна» завершується з результатами продажів близько 100 000 п.о. в сегменті озимого ріпаку. За підсумками минулого, 2022 року, в Україні бренд DSV також посів 1 місце в сегменті озимого ріпаку.