Новини членів Асоціації

17.08.2023

SMARTtray® пропонує селекційним компаніям універсальні рішення для автоматизації процесу smart - селекції та його масштабування. В компанії DSV відзначають, що таким чином, виведення нових сортів та гібридів стає ефективнішим, економічно вигіднішим та безпечнішим за цілий процес.

28.07.2023

Продажі групи KWS за дев’ять місяців зросли на 25%, на фоні високої динаміки зростання, яка спостерігається в усіх підрозділах продукції. Операційний прибуток (EBIT) зростає непропорційно – приблизно на 40%. Зростання чистого обсягу продажів тепер очікується у верхньому діапазоні попереднього прогнозу (від 13 до 15%), а прогноз EBIT підвищено.

20.07.2023

В Англії встановлено  світовий рекорд врожайності озимого ріпаку. Гібрид-рекордсмен виведений компанією ДСВ. Вже далеко не вперше сорти та гібриди селекції ДСВ встановлюють світові рекорди врожайності.

26.06.2023

26 червня 2018 року в Україні було відкрито селекційно-дослідну станцію компанії DSV, яка розташована в селі Дубіївка біля Черкас. Сума інвестиції склала понад 2 млн. євро. На станції ведеться робота з такими культурами компанії, як ріпак, зернові, соя та інші.

06.06.2023

Компанія DSV ввела в експлуатацію одну з нових теплиць в Тюле (Німеччина). Це одна з основних локацій для розмноження ріпаку в DSV. Нова модернізована теплиця дозволить компанії розширити селекційну діяльність і прискорити виведення нових сортів.

19.04.2023

В 2022 році ТОВ «ДСВ-Україна», яка є дочірньою компанією німецької селекційної Deutsche Saatveredelung AG (DSV), зайняла перше місце в сегменті продажу озимого ріпаку в Україні. Частка гібридів DSV у посівних одиницях на українському ринку зростає вже третій рік поспіль.

17.02.2023

В 2022 році в Англії встановлено новий світовий рекорд врожайності озимої пшениці. У графстві Лінкольшир з поля у 8,3 га фермер отримав врожайність у 17,95 т/га. Цей результат було внесено в Книгу рекордів Гіннеса, а переможну врожайність було досягнуто новим сортом озимої пшениці ДСВ – ЧЕМПІОН.

20.01.2023

В 2021/2022 фінансовому році компанія Deutsche Saatveredelung AG (DSV) знову покращила результати, порівняно з попереднім роком. DSV груп досягнула об’єму продаж на рівні 240,6 мільйонів євро, що складає + 15%, порівняно з минулим роком. EBT компанії 17,9 мільйонів євро.

 
15.12.2022

Поширення інноваційних технологій на справедливих і прийнятних засадах з дотриманням належного захисту інтелектуальної власності (ІВ) є ключовим фактором для постійної розробки більш продуктивних гібридів рослин. На підтвердження цього переконання спеціалісти насіннєвої галузі, компанія KWS, запустили веб-сайт, на якому надається інформація про наявні властиві характеристики гібридів, а також простий процес отримання ліцензій.

05.10.2022

«Наше потужне зростання у попередньому фінансовому році ще раз підкреслює привабливість і стійкість нашої бізнес-моделі як інноваційної насіннєвої компанії, - коментує Єва Кінлі, фінансовий директор компанії KWS. – Незважаючи на помітні складнощі, пов’язані зі зростанням витрат внаслідок інфляції, ми змогли значно збільшити наш операційний прибуток. У новому фінансовому році ми прагнемо і надалі розвиватися та водночас інвестувати на високому рівні у науково-дослідну роботу, яка є рушійною силою сталих інноваційних рішень.