Новини членів Асоціації

14.06.2022

Спираючись на результати діяльності компанії впродовж перших дев’яти місяців, Рада директорів оновила прогноз на 2021/2022 фінансовий рік. Наразі передбачається, що показник чистих продажів зросте приблизно на 10% (попередньо: з 6 до 8%). Цьому сприяє кращий, ніж передбачалось, хід посівної в Україні.

01.06.2022

LNZ Group традиційно стартувала з Silage Workshop, під час якого аграрії зможуть дізнатися про технології вирощування та заготівлі силосної кукурудзи UNIVERSEED для отримання високоякісного силосу. Впродовж проєкту компанія демонструватиме фенологію рослин протягом вегетації, в кінці — результати збирання врожаю.

23.05.2022

Німецька селекційна компанія Deutsche Saatveredelung AG (DSV) придбала 100% акцій канадської селекційної компанії Northstar Seed Ltd. Таким чином ДСВ не лише керуватиме власними ділянками розмноження але і отримає доступ до ринків Канади та Північної Америки.

19.05.2022

Українська селекційна компанія «Маїс» попри війну та зрив експортних поставок запускає нову селекційну станцію. Вона розташовується в місті Борщів Тернопільської області. Там створюватимуть нові гібриди української кукурудзи.

10.05.2022

В сезоні озимого ріпаку 2022 року компанія ДСВ в Україні представить ринку 4 нових гібриди озимого ріпаку. Наразі, це найбільша кількість новинок озимого ріпаку, які одночасно виводяться на ринок компанією в одному сезоні.

25.04.2022

В наслідок бойових дій на Півдні та Сході України компанія ДСВ поки не має доступу до селекційно-дослідних ділянок в Херсонській області. Компанія працює над альтернативними точками для проведення адаптивної селекції та продовження виконання селекційних програм.

14.04.2022

Проєкт збільшує потужності виробництва KWS і дозволяє бути гнучкішими у поставках клієнтам більшого різноманіття гібридів. Таким чином, виробничі потужності насіння цукрових буряків готові до майбутніх викликів галузі.

13.04.2022

Український ринок досить часто зустрічається з фальсифікатами насіння. Особливо гостро питання постає зараз — в умовах кризи, війни та проблем з логістикою та комунікацією.

12.04.2022

В поточному році компанія представить на ринку України вісім новинок. В їх перелік увійдуть: гібрид кукурудзи, шість нових гібриди ріпаку (4 - озимого, та 2 - ярого), а також новий сорт озимої пшениці.

31.01.2022

Позицію генерального директора компанії «ЗААТБАУ ПРОБСТДОРФЕР УКРАЇНА», яка є членом Насіннєвої асоціації України, очолив Валерій Пищида. На новій посаді Валерій відповідатиме за прискорене зростання бізнесу компанії, забезпечення збільшення ринку, формування та професійне зростання української команди.