Новини членів Асоціації

19.04.2023

В 2022 році ТОВ «ДСВ-Україна», яка є дочірньою компанією німецької селекційної Deutsche Saatveredelung AG (DSV), зайняла перше місце в сегменті продажу озимого ріпаку в Україні. Частка гібридів DSV у посівних одиницях на українському ринку зростає вже третій рік поспіль.

17.02.2023

В 2022 році в Англії встановлено новий світовий рекорд врожайності озимої пшениці. У графстві Лінкольшир з поля у 8,3 га фермер отримав врожайність у 17,95 т/га. Цей результат було внесено в Книгу рекордів Гіннеса, а переможну врожайність було досягнуто новим сортом озимої пшениці ДСВ – ЧЕМПІОН.

20.01.2023

В 2021/2022 фінансовому році компанія Deutsche Saatveredelung AG (DSV) знову покращила результати, порівняно з попереднім роком. DSV груп досягнула об’єму продаж на рівні 240,6 мільйонів євро, що складає + 15%, порівняно з минулим роком. EBT компанії 17,9 мільйонів євро.

 
15.12.2022

Поширення інноваційних технологій на справедливих і прийнятних засадах з дотриманням належного захисту інтелектуальної власності (ІВ) є ключовим фактором для постійної розробки більш продуктивних гібридів рослин. На підтвердження цього переконання спеціалісти насіннєвої галузі, компанія KWS, запустили веб-сайт, на якому надається інформація про наявні властиві характеристики гібридів, а також простий процес отримання ліцензій.

05.10.2022

«Наше потужне зростання у попередньому фінансовому році ще раз підкреслює привабливість і стійкість нашої бізнес-моделі як інноваційної насіннєвої компанії, - коментує Єва Кінлі, фінансовий директор компанії KWS. – Незважаючи на помітні складнощі, пов’язані зі зростанням витрат внаслідок інфляції, ми змогли значно збільшити наш операційний прибуток. У новому фінансовому році ми прагнемо і надалі розвиватися та водночас інвестувати на високому рівні у науково-дослідну роботу, яка є рушійною силою сталих інноваційних рішень.

09.09.2022

Наразі компанія ДСВ має 9 станцій на території Європи та станцію в Канаді. Станція в Черкасах також є частиною загальної мережі селекційно-дослідних станцій та діє за єдиною системою селекції ДСВ.

01.08.2022

Щорічно компанія ДСВ наповнює свій портфель новими інноваційними сортами та гібридами і у 2022 році ДСВ представить українському ринку сорт озимої пшениці – ЕМБЛЕМ. Селекція – це основа діяльності ДСВ. 29% працівників компанії задіяно в селекції. Їх основним завданням є безперервне створення сортів та гібридів.

12.07.2022

Сучасні гібриди озимого ріпаку ДСВ можна назвати гібридами „Сlimate change“ – генерації. Вони відповідають критеріям, що допомагає їм бути конкурентоспроможними в умовах клімату, що змінюється. Так, новий гібрид ДАКТАРІ, що вже зареєстрований і продається в Німеччині, показує відмінні показники схожості, навіть при температурі + 40°С.  

14.06.2022

Спираючись на результати діяльності компанії впродовж перших дев’яти місяців, Рада директорів оновила прогноз на 2021/2022 фінансовий рік. Наразі передбачається, що показник чистих продажів зросте приблизно на 10% (попередньо: з 6 до 8%). Цьому сприяє кращий, ніж передбачалось, хід посівної в Україні.

01.06.2022

LNZ Group традиційно стартувала з Silage Workshop, під час якого аграрії зможуть дізнатися про технології вирощування та заготівлі силосної кукурудзи UNIVERSEED для отримання високоякісного силосу. Впродовж проєкту компанія демонструватиме фенологію рослин протягом вегетації, в кінці — результати збирання врожаю.