MAS Seeds Україна

MAS Seeds Україна – український підрозділ французької насіннєвої компанії MAS Seeds, що входить до сільськогосподарської кооперативної групи MAISADOUR, та вже понад 10 років присутній на українському ринку. Завод з доробки насіння MAS Seeds, що розташований в Дніпропетровській області, є насіннєвим гігантом №1 в Україні з потужністю виробництва 1 млн посівних одиниць на рік. 90% насіння кукурудзи та 50% насіння соняшнику MAS Seeds, що реалізується на українському ринку, виробляється в Україні, інші кількості імпортуються із насіннєвих заводів MAS Seeds у Франції та Іспанії.

Дослідні центри MAS Seeds в Україні займаються адаптацією до наших погодно-кліматичних умов гібридів таких основних с/г культур, як кукурудза, соняшник, ріпак та люцерна. Українське портфоліо гібридного насіння кукурудзи налічує 17 гібридів, 7 з яких відносяться до посухостійкої лінійки Waterlock, а ще 8 придатні для використання на силос та біогаз. Портфоліо соняшнику MAS Seeds представлене лінолевими та високоолеїновими гібридами різних груп стиглості для вирощування за всіма доступними сьогодні технологіями: класичною, Clearfield®, Clearfield® Plus, Express®, а також низькорослі гібриди ексклюзивної генетики Easy Harvest.

Девіз компанії MAS Seeds — United to Grow (з англ. — «Об’єднані, щоб зростати разом!»): ми працюємо пліч-о-пліч з українськими сільгоспвиробниками для того, щоб запропонувати їм елітне насіння французької селекції, оновлене портфоліо продуктів, адаптованих до ґрунтово-кліматичних умов України, агротехнологічну підтримку представників MAS Seeds у регіонах і моніторинг посівів завдяки агроцифровому додатку AGROTEMPO