Прес-релізи

07.10.2021

Шановні друзі, партнери, учасники!

Вже зовсім скоро, 29 жовтня 2021 р. Ви зможете відвідати VI Міжнародну конференцію  «Бобові - майбутнє планети», яка об’єднує виробників, споживачів, агрохолдинги, фермерів, світових учасників ринку бобових.

Традиційно, кращі експерти, аналітики та  учасники аграрного ринку розкриють питання, які хвилюють кожного!

Програма обіцяє бути насиченою та цікавою!

01.07.2021

Насіннєва Асоціація України та компанія «УкрАгроКонсалт» запрошують операторів агробізнесу на традиційне відкриття олійного сезону на 9-й міжнародній конференції "BLACK SEA OIL TRADE-2021", що відбудеться 9 вересня в Києві. Для членів Насіннєвої Асоціації України передбачена ексклюзивна знижка в 5% на участь у події.

22.03.2021

Незважаючи на те, а, можливо, й навпаки, завдяки тому, що форум проходив в онлайн-режимі, до нього змогли долучитися близько 200 учасників агропромислового комплексу з 20 країн світу (Україна, Італія, США, РФ, Туреччина, Азербайджан, Франція, Німеччина, Швейцарія, Нідерланди, Латвія, Румунія, Аргентина, Великобританія, Австрія, Греція, Польща, Литва, Бельгія, Казахстан). Саме завдяки цьому щорічний насіннєвий форум, який проводиться НАУ, в 2021 році безперечно став міжнародним.

22.09.2020

Комітет Європейського парламенту з питань сільського господарства та розвитку сільських територій, AGRI, підтримав визнання еквівалентності для насіння зернових, кукурудзи та сорго з України. Відповідне рішення було проголосоване на засіданні 22 вересня 2020 року. Це рішення комітету AGRI відкриває шлях до винесення документу на пленарний розгляд всього Європейського парламенту, який наразі попередньо можна очікувати вже в жовтні, тобто, останній крок, який фіналізує  еквівалентність та дозволяє почати  експорт насіння зернових, кукурудзи та сорго до ЄС.

05.05.2020

Команда юристів юридичної фірми ASA створила платформу з відповідями на найпопулярніші питання, які виникають під час карантину у малого та середнього бізнесу. Про це компанія розповіла у коментарі журналу БІЗНЕС.

12.12.2019

З метою всебічного сприяння розвитку молоді, у тому числі студентам та науково-педагогічним працівникам аграрних навчальних закладів, дотримання гендерної рівності, що є одним із пріоритетних аспектів діяльності, було ініційовано проведення просвітного заходу «Жінки в агро - майбутнє України».

04.10.2019

Під час конференції "Агрохімія та насіння" будуть розглянуті інноваційні продукти та технології, які зможуть максимально нівелювати вплив несприятливих погодних умов, збільшити потенціал майбутнього врожаю, зменшити втрати з гектару, контролювати використання добрив, вдосконалити технології зберігання та звести до мінімуму фактори розкрадання матеріалу, а також піднімемо тему охорони сортів рослин та відтворення насіння.

18.07.2019

Напередодні обрання нового парламенту, який може стати найбільш про-ринковим в питанні створення в Україні умов для вільного обігу земель сільгосппризначення, тривають дискусії стосовно формату ринку землі в Україні.

27.06.2019

3 липня Громадська коаліція за скасування земельного мораторію проводить панельну дискусію на тему "Старт ринку землі: чи варто на першому етапі виставляти на продаж тільки державні землі?»

09.11.2018

Пятая специализированная выставка «Агро-СФЕРА» состоится в завершение праздника Дня работника сельского хозяйства - 21-23 ноября 2018 года на территории пассажирского терминала Одесского морского торгового порта (Приморская ул., 6). Проводится это событие при поддержке Министерства аграрной политики и продовольствия Украины и Одесской областной государственной администрации.