АПСОВСЕМЕНТІ С.п.А.

APSOV - це італійська компанія з багаторічною історією, яка постійно працює над вдосконаленням галузі сільського господарства. Компанія створена як кооператив - APSOV Soc. Coop. - у 1967 році групою молодих фермерів. Сільськогосподарський досвід засновників був і залишається основою насінництва високої якості.

Сьогодні APSOV також на 100% належить фермерам і є лідером групи компаній: APSOVSEMENTI SPA (1995), SEMENTI MAREMMA (2002), GMAX SEEDS (2017). APSOV є провідною італійською компанією з виробництва та маркетингу зернових, бобових та насіння олійних культур. Площа розмноження постійно перевищує 7 000 га, з виробництвом насіння близько 25 000 тонн на рік.

APSOV веде селекційні програми м'якої та твердої пшениці, ячменю, тритикале, вівса, люцерни, соняшнику та сої.

Сьогодні компанія працює більш ніж у 30 країнах світу.

Створення нових сортів з високою та стабільною врожайністю в різних умовах, які відповідають потребам фермерів, переробної промисловості та споживачів є метою наших програм селекції. Розширена мережа випробувань і співпраця з кількома партнерами забезпечують селекційну діяльність і дозволяють своєчасно оцінювати агрономічну цінність і якість наших продуктів.

В Україні APSOV має в своєму портфоліо соняшник, сою, м'яку та тверду пшеницю, люцерну, жовтий та зелений горох, та продовжує розширювати його новими заявками для сортів рослин, які найкраще відповідають потребам господарств України.