Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»

Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»  заснована  в 1992 році, має офіси у Києві та Лондоні (Великобританія). Сьогодні наша компанія є однією з провідних українських юридичних фірм.

Компанія надає повний спектр послуг в сфері інтелектуальної власності в Україні та інших країнах щодо формування та супроводження портфеля прав  інтелектуальної власності компаній (виявлення, оцінка, реєстрація, ліцензування та захист об'єктів інтелектуальної власності: торговельних марок, винаходів, корисних моделей, промислових зразків, компонування (топографії) інтегральних мікросхем, географічних зазначень, сортів рослин, об'єктів авторського і суміжних прав).

Крім того фірма «Пахаренко і партнери»  здійснює комплексний правовий консалтинг господарської діяльності будь-якої  компанії в Україні та за кордоном та надає відповідний спектр юридичних послуг у різних галузях права, а саме — адміністративного, господарського, кримінального, антимонопольного, митного, інформаційного тощо.  

У своїй діяльності, діючи в інтересах наших клієнтів, велика увага приділяється боротьбі з контрафактною та піратською продукцією, яка є однією із сильних сторін нашої роботи.  

Кредо компанії – «Професійність понад усе!» – обумовлює сумлінне і уважне ставленням до інтересів усіх клієнтів.