Насіннєва асоціація України: Проведено ротацію керівників Правління, підбито підсумки року 2022-2023

У четвер, 07 вересня 2023 року, в Насіннєвій асоціації України (НАУ) проведені Загальні Збори та Засідання Правління, на яких було представлено підсумки діяльності асоціації за період липень 2022 року - червень (+) 2023 року. Ключовим питанням Загальних Зборів стало переобрання Голови Правління та його Заступника.

Відповідно до Статуту НАУ, Правління є колегіальним органом і формується з компаній - дійсних членів асоціації, із щорічними виборами очільників поміж них. Так за результатами обрання прийнято одноголосне рішення, що до 30 червня 2024 року Головою Правління НАУ буде ТОВ «Сингента» в особі Сергія Косолапа, директора відділу маркетингу розвитку насіння, та Заступником – «БАСФ Т.О.В.», яка представлена Олександром Яциком, керівником відділу насіння.

Правління Асоціації складається з 8 компаній - дійсних членів: ТОВ «СИНГЕНТА», ТОВ «БАСФ Т.О.В.», ТОВ «КВС-Україна», ТОВ «ЛІДЕА Україна», ТОВ «Лімагрейн Україна», ТОВ «МАС Сідс Україна», ТОВ «РАЖТ Семенс Україна», та НВФГ «КОМПАНІЯ МАЇС.

В рамках заходу, члени Правління також відзначили роль попереднього голови Правління - Віктора Карбівського (ТОВ «Лімагрейн Україна»), чиє головування подовжувалося на два сезони з огляду на умови роботи: спочатку в рамках карантинних обмежень в країні, а з лютого 2022 року - впродовж воєнного стану.

Окрім того, в рамках зустрічі 07.09.2023 відбулося затвердження бюджету Асоціації на період до кінця першого півріччя 2024 року, було прийнято нового асоційованого члена - ТОВ «ДУРУМ СІДС», та представлені звіти діяльності за попередній період (Загальний звіт, Звіт щодо роботи комітетів НАУ стосовно напрацювань змін до законодавства, та результати медіа-активності).

Всі учасники НАУ можуть ознайомитися зі звітами в розділі «Для членів асоціації»: https://ukrseeds.org.ua/private/zvity-pro-diyalnist-nau-2022-2023