Новим членом Насіннєвої асоціації України стала компанія Дурум Сідс

Насіннєва асоціація України рада привітати в своїх рядах ТОВ «ДУРУМ СІДС». Компанія стала новим асоційованим членом.

Відповідне рішення одностайно підтримано Членами Правління асоціації на засіданні, яке відбулося 07 вересня 2023 року.

ТОВ «Дурум Сідс» це молода компанія, створена у 2021 році, що стрімко розвивається та активно починає свій шлях в Україні. Компанія є ексклюзивним імпортером насіння зернових культур сербської компанії Biogranum.

Діяльність компанії зосереджена на розмноженні та реалізації насіння зернових культур, а саме: пшениці твердої, пшениці м'якої та тритикале.

На сьогодні портфоліо ТОВ «Дурум Сідс» складається з 8 сортів зернових: один сорт пшениці м’якої (дворучки), два сорти пшениці твердої (дворучки), чотири сорти пшениці озимої м’якої та одного сорту тритикале (дворучка). Планується поповнення портфоліо іншими культурами.

За словами Сюзани Григоренко, виконавчої директорки Насіннєвої асоціації України, вкрай важливо визнання ролі асоціації такими молодими компаніями на ринку, які розуміють і розділяють наші цінності, та прагнуть, щоби на ринку кожен був чесним гравцем.

Довідка

Правління Насіннєвої асоціації України – це керуючий орган галузевого об’єднання, який складається із дійсних членів – компаній лідерів ринку. До складу Правління входять компанія «Лімагрейн Україна», яка в особі її генерального директора Віктора Карбівського була головою на період липень 2022 – вересень 2023, «БАСФ Т.О.В.», «ЛІДЕА Україна», «КВС-Україна», «МАС Сідс Україна», «РАЖТ Семенс Україна», «Сингента» та НВФГ «Компанія Маїс». Засідання Правління, на яких визначається напрям роботи асоціації, приймаються рішення по її учасникам, проходять за участі Виконавчого директора НАУ – Григоренко Сюзани, обов’язково щонайменше 2/3 дійсних членів, та запрошених гостей, як, наприклад, представників компаній-кандидатів.