Насіннєва асоціація України поповнилася одразу двома новими членами

2 нові компанії у складі Асоціації - саме із таким результатом завершилося чергове засідання Правління Насіннєвої асоціації України, яке пройшло 17 грудня 2021 р. На цій зустрічі було розглянуто і підтримано заяви про приєднання до Асоціації нових учасників – ТОВ «ФАРМЗААТ УКРАЇНА» та Селянське (фермерське) господарство «Т.В.К.». За обидві заявки члени Правління проголосували одноголосно і за підсумками компанії отримали статус асоційованих членів.

ТОВ «ФАРМЗААТ УКРАЇНА» – нова насіннєва компанія на ринку України. Заснована німецькою FARMSAAT, працює лише перший рік, який в більшій мірі було приділено адміністративним питанням. В портфоліо компанії в Україні наразі налічується 9 гібридів кукурудзи.

Селянське (фермерське) господарство «Т.В.К.» – господарство із Київщини, засноване як сімейна компанія в 2000 році. Компанія має статус елітного насіннєвого господарства та вирощує добазове, базове та сертифіковане насіння закордонних компаній, зокрема компаній-членів Асоціації, і є базовим господарством для ряду українських інститутів. Селянське (фермерське) господарство «Т.В.К.» займається насінням озимої пшениці, сої та квасолі.

Довідка

Правління Насіннєвої асоціації України – це керуючий орган галузевого об’єднання, який складається із дійсних членів – компаній лідерів ринку. До складу Правління входять компанія «Лімагрейн Україна», яка в особі її генерального директора Віктора Карбівського є головою на період липень 2021 – червень 2022, «БАСФ Т.О.В.», «Євраліс Семенс Україна», «КВС-Україна», «МАС Сідс Україна», «РАЖТ Семенс Україна», «Сингента». Засідання Правління, на яких визначається напрям роботи асоціації, приймаються рішення по її учасникам, проходять за участі Виконавчого директора НАУ – Григоренко Сюзани, обов’язково щонайменше 2/3 дійсних членів, та запрошених гостей, як, наприклад, представників компаній-кандидатів.