Час гуртуватися! - Два нових члена приєдналися до Насіннєвої асоціації України

Часи викликів і випробувань завжди ведуть до гуртування і готовності разом давати відповідь. Не є виключенням і насіннєва спільнота в Україні. Так, попри поточний надскладний період, Насіннєва асоціація України із радістю повідомляє про приєднання двох нових членів. За підсумками рішень Загальних Зборів та засідання Правління наприкінці березня, Компанія Маїс (Дніпро) приєднується до Асоціації у статусі дійсного члена, і відповідно обійме місце у оновленому складі Правління, а ТОВ «Сід Інвест» долучиться до НАУ на умовах асоційованого членства.

Науково-виробниче фермерське господарство «Компанія Маїс» – новий дійсний член НАУ - є найбільшим українським приватним центром селекції гібридів кукурудзи. Компанія Маїс веде свою діяльність із 1992 року. У компанії створено власний генетичний банк, який складає кілька тисяч селекційних зразків, зареєстровано понад сто гібридів кукурудзи, причому реєстрація відбувається не тільки в України, але і на ринку Європейського Союзу.

ТОВ «СІД ІНВЕСТ» - ексклюзивний дистриб'ютор насіння цукрових буряків Florimond Desprez в Україні. Вся продукція, яку реалізовує компанія СІД ІНВЕСТ, володіє чудовою якістю, конкурентоспроможністю і з найвищим потенціалом продуктивності.

«Ми завжди раді вітати нові компанії в нашій Асоціації, а особливо тепер, - зазначає виконавчий директор НАУ Сюзана Григоренко. - Вся діяльність Насіннєвої асоціації України спрямована на відстоювання інтересів наших членів, а консолідація гравців на ринку - це те, що сприятиме побудові зрозумілих європейських правил для галузі».

Довідка

Правління Насіннєвої асоціації України – це керуючий орган галузевого об’єднання, який складається із дійсних членів – компаній лідерів ринку. До складу Правління входять компанія «Лімагрейн Україна», яка в особі її генерального директора Віктора Карбівського є головою на період липень 2021 – червень 2022, «БАСФ Т.О.В.», «Євраліс Семенс Україна», «КВС-Україна», «МАС Сідс Україна», «РАЖТ Семенс Україна», «Сингента» та, починаючи від 28.03.2022, НВФГ «Компанія Маїс». Засідання Правління, на яких визначається напрям роботи асоціації, приймаються рішення по її учасникам, проходять за участі Виконавчого директора НАУ – Григоренко Сюзани, обов’язково щонайменше 2/3 дійсних членів, та запрошених гостей, як, наприклад, представників компаній-кандидатів.