АПСОВСЕМЕНТІ - новий член Насіннєвої асоціації України

Компанія АПСОВСЕМЕНТІ С.п.А. приєднується до Насіннєвої асоціації України. Вона долучається на умовах асоційованого членства.

Рішення про це зафіксовано протоколом засідання Правління асоціації від 19 травня 2023 року. Заявка компанії АПСОВСЕМЕНТІ була одностайно проголосована «ЗА».

APSOV - це провідна італійська компанія з багаторічною історією, яка займається виробництвом та маркетингом насінням зернових, бобових та олійних культур. Компанія створена як кооператив - APSOV Soc. Coop. - у 1967 році.

Сьогодні компанія працює більш ніж у 30 країнах світу. АПСОВСЕМЕНТІ веде селекційні програми м'якої та твердої пшениці, ячменю, тритикале, вівса, люцерни, соняшнику та сої. Площа розмноження постійно перевищує 7 000 га, з виробництвом насіння близько 25 000 тонн на рік.

В Україні компанія має сорти соняшника, сої, пшениці (м'якої та твердої), люцерни, гороху (жовтого та зеленого). Ведеться реєстрація нових сортів рослин, які будуть найкраще адаптовані для потреб в Україні.

Виконавча директорка Насіннєвої асоціації України Сюзана Григоренко відмічає, що навіть в надскладні часи компанії розуміють важливість асоціації. «Приємно бачити, що насіннєва галузь не зупиняється і продовжує свій рух вперед. Із радістю та вдячністю за довіру вітаємо в наших рядах компанію АПСОВСЕМЕНТІ С.п.А., яка стала вже 35 членом асоціації».

Довідка

Правління Насіннєвої асоціації України – це керуючий орган галузевого об’єднання, який складається із дійсних членів – компаній лідерів ринку. До складу Правління входять компанія «Лімагрейн Україна», яка в особі її генерального директора Віктора Карбівського є головою на період липень 2022 – червень 2023, «БАСФ Т.О.В.», «ЛІДЕА Україна», «КВС-Україна», «МАС Сідс Україна», «РАЖТ Семенс Україна», «Сингента» та НВФГ «Компанія Маїс». Засідання Правління, на яких визначається напрям роботи асоціації, приймаються рішення по її учасникам, проходять за участі Виконавчого директора НАУ – Григоренко Сюзани, обов’язково щонайменше 2/3 дійсних членів, та запрошених гостей, як, наприклад, представників компаній-кандидатів.