В сезоні 2024 року ДСВ в Україні представляє чотири нових гібриди озимого ріпаку

У комерційному сезоні 2024 року ДСВ в Україні пропонує аграріям чотири нових гібриди озимого ріпку – ФАМУЛУС, РОМЕО, ЮРЕК, ДЕСПЕРАДО. Всі цьогорічні новинки є гібридами озимого ріпаку за класичною технологією.

ФАМУЛУС -  це гібрид, що створений на платформі гібридизація MSL (Male Sterility Lembke). Він є одним з перших гібридів, який поєднав у своєму геномі стійкості до жовтого вірусу турнепсу (TuYV) та генетичну стійкість до фомозу, на основі гену RLM-7.   

РОМЕО – ще одна новинка. Гібрид підійде, як новачкам, так і професіоналам вирощування озимого ріпаку, адже в ньому селекціонери об’єднали: стійкість до жовтого вірусу турнепсу (TuYV), генетичну стійкість до фомозу (ген RLM-7), стійкість до розтріскування стручків.   

ЮРЕК – новий гібрид, який також поєднав у своєму геномі стійкості до жовтого вірусу турнепсу (TuYV) та генетичну стійкість до фомозу, на основі гену RLM-7. Він також є толерантним до вертицильозу. Це забезпечує високий індекс здоров’я гібриду протягом всього періоду вегетації, аж до його збирання.

ДЕСПЕРАДО – останній в списку новинок але не останній серед зірок селекції ДСВ, адже гібрид поєднав у собі всі генетичні стійкості та продемонстрував високі показники врожайності у внутрішніх випробуваннях України та Європи. Успіх гібриду базується на динамічному розвитку рослини в осінній період та глибокому проникненню кореневої системи в грунт, за рахунок чого він краще переносить періодичні посухи.

Однією важливою характеристикою, яка об’єднує всі сучасні гібриди є: найвищий показник коефіцієнту ефективності засвоєння азоту (Nitrogen Utilization Efficiency). В ДСВ це N – Efficiency. Саме N – Efficiency дозволяє новим гібридам бути на 30% ефективнішими в засвоєнні азоту.

В компанії нагадують, що насіння ДСВ можна придбати лише у офіційних дистриб’юторів - Ерідон та Агросем.

ДСВ – Інновації для Вашого успіху!

_________________

Deutsche Saatveredelung AG (DSV) - німецька селекційна компанія зі 100-річною історією.  DSV бере свій початок з 1923 року, як компанії, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Крім материнської компанії DSV представлена дочірніми компаніями в Україні, Англії, Франції, Польщі, Нідерландах, Данії, Аргентині та Канаді.