ТОВ «Сесвандерхаве-Україна»

Компанія «Сесвандерхаве–Україна» на українському ринку насіння є провідною серед західноєвропейських виробників насіння цукрових буряків. Підтвердженням чого є реалізація  щорічно сотні тисяч посівних одиниць. В Україні представлена представництвом ТОВ «Сесвандерхаве-Україна» із надсучасним насіннєвим заводом  в с. Гоголів Броварського району Київської області.

Селекційно-насіннєва компанія, одна з перших компаній у світі, яка має повний цикл виробництва насіння цукрового буряку, включаючи наукові дослідження, селекцію, насінництво та переробку. Сьогодні компанія проводить дослідження лише з цукровим буряком з  максимальним поєднанням ресурсів та нових технологій. Це єдина компанія, що на 100% фокусується на створенні гібридів цукрового буряку. Сучасний насіннєвий завод ТОВ «Сесвандерхаве-Україна» використовує  сировину, вирощену як в Україна, так і,  - імпортовану .  Насіння повністю відповідає стандартам за посівними якостями.

Провідна компанія, яка, як результат хорошої інтерпретації потреб ринку, дослідження та розробки, забезпечує стабільний внесок у вирощуванні цукрових буряків в Україні. Підтвердженням чого, є, що наша країна залишається бути у числі найбільших бурякосійних країн світу, незважаючи на скорочення площ під цукровими буряками за останні роки.