ТОВ «Адванта Сідз Україна»

ADVANTA SEEDS – це міжнародна компанія, що здійснює дослідження, селекцію та виробництво насіння основних сільськогогосподарських культур: соняшника, зернового і кормового сорго, кукурудзи, рису, ярої пшениці і ярого ріпаку, сої, бавовнику і овочів.

ADVANTA SEEDS – є надійним партнером для фермерів від Австралії, Індії і Африки до Європи, Північної та Південної Америк, свідченням чого є почесне 5-те місце в щорічному рейтингу Access to Seeds Index за 2019 рік, який проводиться серед 20-ти провідних насіннєвих компаній світу.

В США, в європейський країнах і в Україні компанія ADVANTA SEEDS реалізовує насіння сільсько- господарських культур під торговельною маркою Alta Seeds®. Окрім того, Україні австралійські гібриди зернового сорго реалізуються під брендом Pacific Seeds®.

Група компаній ADVANTA SEEDS розпочала свою діяльність у 1996 році на основі насіннєвих підрозділів Royal Vander Have Group та Zeneca. У 2006 році відома індійська агрохімічна компанія UPL (United Phosphorus Limited) придбала дочірні компанії ADVANTA SEEDS, що здійснювали селекцію та виробництво насіння у різних країнах світу, серед яких найвідоміші – це Advanta Semilas (Aргентина), Advanta Seeds (США), Advanta India (Індія) та Pacific Seeds (Автралія).

Насьогодні ADVANTA SEEDS, маючи понад 60-річний досвід своїх попередників та використовуючі сучасні розробки у галузі генетичних досліджень, здійснює селекційну діяльність на 18 дослідних станціях та комерційну діяльність в понад 60-ти країнах світу, де запроваджуює сучасні технології, виробляє і постачає фермерам насіння високопродуктивних гібридів і сортів сільсько-господарських культур.

Упродовж останніх років, компанія ADVANTA SEEDS здійснює селекцію, тестування, реєстрацію, вирощування гібридів соняшника, сорго, кукурудзи, ріпаку та кормових культур в країнах Європейського Союзу, Україні і Росії. В 2017 році  ADVANTA SEEDS зареєструвала в Україні ТОВ «Адванта Сідз Україна», яке здійснює комерційну та науково-дослідну діяльність з селекції  соняшника.