Світовий рекорд озимого ріпаку з гібридом ДСВ

В Англії встановлено  світовий рекорд врожайності озимого ріпаку. Гібрид-рекордсмен виведений компанією ДСВ.

Вже далеко не вперше сорти та гібриди селекції ДСВ встановлюють світові рекорди врожайності.      

В 2018 році з гібридом селекції ДСВ – SPARROW, було встановлено світовий рекорд врожайності в озимому ріпаку, який сягнув позначки 7,01 т/га. Його встановив фермер Тім Ламіман з Лінкольшира (графство на сході регіону Мідлендс в Англії). Варто зауважити, що середня врожайність озимого ріпаку в регіоні того літа становила 4,8-5,0 т/га., а своїм результатом британський фермер перевершив власний рекорд, який був досягнутий ним же в 2015 році з врожайністю 6,7 т/га.

Минулого, 2022 року, на своїй фермі Тім зібрав озиму пшеницю з врожайністю 17,95 т/га., ставши новим світовим рекордсменом. Переможний результат було досягнуто з сортом озимої пшениці селекції ДСВ під назвою ЧЕМПІОН.

Результати Тіма були внесені в Книгу рекордів Гіннеса. Таким чином два світових рекорди врожайності належать насінню селекції ДСВ.

Завдяки своєму фундаментальному науковому підходу, якості та інноваціям, компанія ДСВ ось вже 100 років створює продукти-чемпіони, яким довіряють фермери багатьох країн світу.

*Джерело: www.fwi.co.uk

_________________

Deutsche Saatveredelung AG (DSV) - німецька селекційна компанія зі 100-річною історією.

DSV бере свій початок з 1923 року як компанії, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. На даний момент DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Крім материнської компанії DSV представлена дочірніми компаніями у Франції, Данії, Нідерландах, Аргентині Польщі, Великобританії, Канаді та Україні.