Селекційно-дослідній станції DSV в Україні 5 років

26 червня 2018 року було відкрито селекційно-дослідну станцію DSV в Україні, яка є частиною глобальної селекційної програми компанії. Станція знаходиться в с. Дубіївка, поблизу м. Черкаси і є однією з дев'яти селекційних станцій DSV в Європі. Сума інвестиції в техніко-матеріальне забезпечення та R&D станції склала понад 2 млн. євро.

Старт селекційної програми DSV в Україні розпочався значно раніше, в 2011 році, закладенням дрібноділянкових дослідів. Відповідно до програми розвитку селекції в 2016 році було розпочато будівництво приміщення селекційно-дослідної станції в с. Дубіївка, Черкаської області, а 26 червня 2018 року відбулось офіційне її відкриття та презентація напрямків селекційно-дослідної роботи DSV в Україні. В фокусі діяльності станції є робота з основними профільними культурами компанії: ріпак, зернові, соя та інші.

Для якісного виконання дослідів станція забезпечена вузькоспеціалізованою селекційною технікою. Вона дає змогу збирати дрібноділянкові досліди та в режимі онлайн проводити облік урожайності й вимірювання якості.

Площа селекційно-дослідних ділянок щороку становить понад 40 га. На сьогоднішній день дослідно-селекційна діяльність в Україні налічує до 30 тисяч дрібноділянкових дослідних ділянок по всій території України. Колектив станції здійснює підтримку сортовипробувань в різних регіонах - Вінницька, Одеська, Полтавська, Дніпропетровська, Хмельницька, Тернопільська області.

_________________

Deutsche Saatveredelung AG (DSV) - німецька селекційна компанія зі 100-річною історією. DSV бере свій початок з 1923 року, як компанії, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. На даний момент DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Крім материнської компанії DSV представлена дочірніми компаніями в Україні, Англії, Франції, Польщі, Нідерландах, Данії, Аргентині та Канаді.