«САНАГРО УКРАЇНА» - новий член Насіннєвої асоціації України

Насіннєва асоціація України рада повідомити про долучення до своїх рядів нового члена - ТОВ «САНАГРО УКРАЇНА». Компанія долучається на умовах асоційованого членства.

Відповідне рішення зафіксовано протоколом засідання Правління асоціації від 16 лютого 2024 року. Заявка компанії була підтримана всіма членами Правління.

«САНАГРО УКРАЇНА» – національний виробник, імпортер і дистриб’ютор мінеральних добрив,  інноваційних засобів живлення рослин, оригінатор насіння бобових та технічних культур в Україні. Компанія належить до міжнародної групи  AGROFERTRANS, яка об'єднує наукову, виробничу та дистриб'юторську діяльність по всьому світу.

Місія компанії полягає у тому, щоби надати вітчизняним аграріям доступ до новітніх агротехнологiй, інноваційних і якісних сортів нішевих культур та засобів живлення, забезпечити основу успішного, сталого й екологічно безпечного сільського господарства.

«В часи викликів, які пов'язані з неспровокованою агресією проти України, торговельними блокадами, важливо триматися разом, - відмітила Сюзана Григоренко, виконавча директорка Насіннєвої асоціації України, за підсумками засідання Правління 16 лютого, на якому до асоціації приєдналося два нових члени. – Консолідація компаній в рамках галузевих асоціацій має бути тим кроком, який дозволить гравцям ключових секторів, включно із насіннєвим, разом ефективніше та вчасно реагувати на всі гострі питання, як виникають у роботі, як в Україні, так і при виході на міжнародні ринки».

Довідка

Правління Насіннєвої асоціації України – це керуючий орган галузевого об’єднання, який складається із дійсних членів – компаній лідерів ринку. До складу Правління входять компанія «Сингента», яка в особі її генерального директора Сергія Косолапа є головою на період липень 2023 – червень 2024, «БАСФ Т.О.В.», «ЛІДЕА Україна», «Лімагрейн Україна», «КВС-Україна», «МАС Сідс Україна», «РАЖТ Семенс Україна», та НВФГ «Компанія Маїс». Засідання Правління, на яких визначається напрям роботи асоціації, приймаються рішення по її учасникам, проходять за участі Виконавчого директора НАУ – Григоренко Сюзани, обов’язково щонайменше 2/3 дійсних членів, та запрошених гостей, як, наприклад, представників компаній-кандидатів.