Робота селекції ДСВ в Україні за форс-мажорних обставин

«В наслідок бойових дій на Півдні та Сході нашої країни, нажаль, ми поки не маємо доступу до селекційно-дослідних ділянок в Херсонській області» - Ігор Гаро, керівник відділу селекції та сортовипробувань ДСВ в Україні.

«На Херсонщині нами був проведений весь комплекс осінніх робіт і йшла активна підготовка до розгортання весняної польової компанії. Але з міркувань безпеки, нажаль, ми мусили покинути територію та евакуювати наших співробітників. Втім, не дивлячись на тимчасову обмеженість доступу до станції в Херсоні, ми вже маємо альтернативні точки для проведення адаптивної селекції та продовження виконання селекційних програм. Наразі ми проводимо активну селекційну роботу у Вінницькій, Тернопільські та Дніпропетровській областях. То ж на сьогоднішній день кількість наших селекційно-дослідних ділянок складає орієнтовно 20 000. Маємо в планах восени мати більш розширену їх кількість» - відмітив Ігор Гаро. 

Нагадуємо, що починаючи з 2011 року ДСВ закладає власні сортовипробування на території України. В 2017 році було відкрито селекційно-дослідну станцію ДСВ, що знаходиться  в с. Дубіївка, поблизу міста Черкаси. Сума інвестиції в техніко-матеріальне забезпечення та R&D станції, починаючи з 2011, склала 2,7 млн. євро. Це інвестиції в науку та селекцію, заради інновацій та майбутнього українських фермерів. Основною метою селекції ДСВ є не лише створення сортів та гібридів, а відбір найкращого насіння, що максимально адаптоване для виробництва в Україні.

ДСВ – Інновації для Вашого успіху!

_____________

ТОВ «ДСВ-Україна» є дочірньою структурою Deutsche Saatveredelung AG (DSV), що базується у м. Ліппштадт, Німеччина. Історія DSV бере свій початок з 1923 року як компанії, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. На даний момент DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Компанія представлена своїми дочірніми та партнерськими структурами на всіх основних європейських і трансатлантичних ринках насіння.