По результатам продажів 2022 року бренд ДСВ посів перше місце в сегменті продажів озимого ріпаку

В складний та не передбачуваний для України 2022 рік компанія ТОВ «ДСВ-Україна», яка є дочірньою компанією німецької селекційної Deutsche Saatveredelung AG (DSV), зайняла перше місце в сегменті продажу озимого ріпаку, ставши лідером, якого обирають як фермери, так і агрохолдинги (За даними Ecosap).

Важливим буде відмітити, що частка гібридів DSV у посівних одиницях на українському ринку зростає вже третій рік поспіль. У 2022 році вона склала 22,8%.

«22,8 % - це не лише наша доля українського ринку озимого ріпаку. Це наш вклад в успіх наших клієнтів, які обирають селекцію, що базується на якості та досвіді, адже цього року бренду DSV виповнюється вже 100 років», - зазначили в компанії.

В розрізі гібридів, два гібриди озимого ріпаку DSV - ДОМІНАТОР та ТЕМПТЕЙШН, також мали позитивну динаміку продажів (+11% та +30% відповідно) та з сумою по $1,98 млн., поділили другу та третю сходинку в рейтингу продажів продуктів на ринку озимого ріпаку в 2022 році.

Крім озимого ріпаку в асортименті компанії є: озима пшениця, озимий ячмінь, кукурудза, ярий ріпак, яра пшениця, соя, льон олійний, кормові та газонні трави.

_________________

Deutsche Saatveredelung AG (DSV) - німецька селекційна компанія зі 100-річною історією.  DSV бере свій початок з 1923 року як компанії, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. На даний момент DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Крім материнської компанії DSV представлена дочірніми компаніями Україні, Англії, Франції, Польщі, Нідерландах, Данії, Аргентині та Канаді.