НУСІД УКРАЇНА

Розкриваючи потенціал насіння для українських сільгоспвиробників, Nuseed має перевірене на досвіді портфоліо гібридів соняшнику та сорго, розробленого спеціально до потреб для ваших полів і ринку.

Соняшник

Тільки із соняшником Nuseed  розкриваються золоті можливості.

У світі соняшник має 5 ринкових сегментів, а отже можливості для цієї культури неосяжні та багатообіцяючі. Незважаючи на те, що зазвичай соняшник узагальнюють лише у олійних типах, але його кінцеве споживання як неолійного більш різноманітне.

У Nuseed є гібриди соняшнику які відповідають вашим потребам, що пристосованості до різноманітних грунтово-кліматичних умов, незалежно від того, чи вирощуєте ви cоняшник на високоолеїнову, середньоолеїнову чи лінолеву олію, на пташиний корм, на очищене зернона ядро чи на кондитерські цілі.

Генетика соняшнику Nuseed займає лідируючі позиції та відповідає суворій програмі забезпечення генетичної та польової якості. Кожен гібрид проходить мінімум три роки тестування та випробуваннь і тільки після стабільного успіху у полі виходить на ринок.

Стійкість до гербіцидів була успішно виведена традиційними методами за роки селекційної роботи без технології створення ГМО. Ряд гібридів Nuseed стійкі до гербіцидів Clearfield®, Clearfield® Plus і ExpressSun®,  до несправжньої борошнистої роси та нових рас вовчка соняшникового, щоб якісно контролювати бур’яни та хвороби.

Сорго

Маючи понад 55-річний досвід виробництва сорго, програма досліджень сорго Nuseed включає повномасштабні дослідницькі розплідники в Сполучених Штатах, Аргентині та Австралії. Зосереджуючись на розробці високоврожайних гібридів сорго з більшим розміром зерна, Nuseed пропонує виробникам гібриди з високою стійкістю до шкідників і хвороб, а також унікальними ознаками раннього дозрівання. Зважаючи на важливість вирощування цієї культури у всьому світі, Nuseed працює над створенням сорго з розвиненою кореневою системою, щоб забезпечити кращу стійкість до посухи.

Сорго є посухостійкою культурою, яка використовує приблизно на третину менше води для формування такого ж урожаю як кукурудза. Завдяки високій стійкості до посухи, засолених і закислених грунтів – це ідеальна культура для посушливих умов та малородючих земель за глобального потепління. Nuseed розширює використання силосного сорго як добре засвоюваного корму для худоби. Зернові гібриди сорго забезпечують сировину для виробництва етанолу і дешевого харчового інгредієнта з високим вмістом клітковини без глютену та білку для всього світу.