Новим членом Насіннєвої асоціації України стала компанія Сід Корп

Насіннєва асоціація України рада привітати у своїх рядах компанію Сід Корп. Компанія стала новим асоційованим членом.

Відповідне рішення підтримано всіма Членами Правління асоціації, присутніми на черговому засіданні 20 березня 2024 року.

ТОВ «Сід Корп» є виробником високоякісного насіння кукурудзи, сої, пшениці, соняшника та інших культур. Компанія виробляє посівний матеріал як для відомих вітчизняних, так і для світових гравців насіннєвого ринку. Виробничі потужності Сід Корп забезпечують повний цикл: від поля до заводу.

Сід Корп є наймолодшим, українським підрозділом американської компанії Remington Seeds, яка невпинно розвивається і щороку інвестує в технології.

«Дякую компанії Сід Корп за виявлену довіру до НАУ, та вкотре хочу виразити вдячність всім гравцям насіннєвого ринку України, які розділяють наші принципи та підходи до роботи, - відзначила Сюзана Григоренко, виконавча директорка Насіннєвої асоціації України. - Попри конкуренцію на ринку, в рамках асоціації всі компанії-члени усвідомлюють, що кінцеве завдання Насіннєвої асоціації України - це сприяння розвитку чесному, відкритому і рівнодоступному ринку насіння в Україні».

Довідка

Правління Насіннєвої асоціації України – це керуючий орган галузевого об’єднання, який складається із дійсних членів – компаній лідерів ринку. До складу Правління входять компанія «Сингента», яка в особі Сергія Косолапа є головою на період липень 2023 – червень 2024, «БАСФ Т.О.В.», «ЛІДЕА Україна», «Лімагрейн Україна», «КВС-Україна», «МАС Сідс Україна», «РАЖТ Семенс Україна», та НВФГ «Компанія Маїс». Засідання Правління, на яких визначається напрям роботи асоціації, приймаються рішення по її учасниках, проходять за участі Виконавчого директора НАУ – Григоренко Сюзани, обов’язково щонайменше 2/3 дійсних членів, та запрошених гостей, як, наприклад, представників компаній-кандидатів.