Насіннєва асоціація України на зустрічі керівників асоціацій-членів Euroseeds

Сьогодні, 09 листопада 2020 року, виконавчий директор Насіннєвої асоціації України Сюзана Григоренко візьме участь у зустрічі Генеральних секретарів асоціацій, що входять до складу Європейської насіннєвої асоціації Euroseeds.

Ця подія – це традиційне зібрання всіх очільників національних насіннєвих асоціацій з країн Європейського континенту, що представлені в асоціації Euroseeds. Кілька разів на рік керівники профільних організацій збираються разом аби обговорити та визначити спільні питання і напрями розвитку насіннєвої галузі, як окремо щодо кожної з країн, що вони представляють, так і в цілому в Європі.

Нові часи – нові правила, і сьогоднішній захід пройде в онлайн форматі. До цього, така зустріч Генеральних секретарів асоціацій-членів Euroseeds проходила спільно із Насіннєвим конгресом асоціації, який традиційно восени відбувався в одному із міст ЄС. Однак, в 2020 році і сам Конгрес Euroseeds відбувся віртуально 11–13 жовтня.

На порядку денному зустрічі - підсумки цьогорічного конгресу Європейської насіннєвої асоціації. В Euroseeds підготували огляд віртуальної платформи, яку було використано для проведення форуму онлайн, а також планують поділитися коментарями для національних насіннєвих асоціацій - як їм краще проводити власні масштабні заходи в нових умовах.

Також для керівників асоціацій буде представлено огляд опитування Euroseeds щодо структур і форми роботи національних асоціацій. Окрім того, на обговорення будуть винесені питання прийдешніх змін до загального законодавства ЄС щодо реалізації насіння, а також питання інноваційних методів селекції (в контексті проєкту рішення Франції щодо заборони нових сортів, отриманих внаслідок мутагенезу).