Наприкінці 2023 року група компаній Deutsche Saatveredelung AG (DSV) представила стратегію розвитку на 2023/2024 фінансовий рік

DSV є не тільки селекціонером, але й новатором у розробці інтелектуальних систем вирощування, орієнтованих на родючість ґрунту. Робота DSV ґрунтується на наукових висновках численних дослідницьких проектів. Один з таких дослідницьких проектів - проект «CATCHY», який буде завершено в 2024 році.  Він тривав дев'ять років і є частиною ініціативи - «Грунт, як сталий ресурс для економіки» і фінансувався Федеральним міністерством освіти та досліджень (BMBF), Німеччина.

Крім DSV до наукової роботи були залучені мікробіологи з різних університетів Німеччини а також фермери та соціальні економісти. У цьому довгостроковому проекті по випробуваннях сівозміни було досліджено вплив культур на структуру та якість ґрунту, мікробіом, баланс поживних речовин та води, а також на врожайність та прибутковість. Мета - створити оптимальні умови вирощування культур і зробити їх більш стійкими.

«Ми з упевненістю дивимося в майбутнє, тому що наші успіхи в селекції та інновації в сортах і гібридах, у поєднанні з нашим 100-річним досвідом в розробці інтелектуальних систем вирощування, точно відповідають потребам галузі сільського господарства. Протягом 100 років DSV дбає про стійкість бізнесу і довгострокове зростання», - сказав Клайв Крюккемаєр, член виконавчої ради DSV, відповідальний за фінанси, ІТ, персонал, закупівлі та виробництво.

 

_____________

Deutsche Saatveredelung AG (DSV) - німецька селекційно-насіннєва компанія зі 100-річною історіє.

DSV бере свій початок з 1923 року, як компанії, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. На даний момент DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Крім материнської компанії DSV представлена дочірніми компаніями у Франції, Данії, Нідерландах, Аргентині Польщі, Великобританії, Канаді та Україні.