Міжнародні насіннєві конгреси у 2024 році

Представляємо інформацію щодо міжнародних насіннєвих форумів, які плануються до проведення у 2024 році. Інформація про найбільші заходи від Міжнародної насіннєвої федерації (International Seed Federation, ISF), та Європейської насіннєвої асоціації Euroseeds, до членів яких належить Насіннєва асоціація України.

Світовий насіннєвий конгрес ISF 2024 - 27-29 травня 2024 - Роттердам, Нідерланди

https://congress.worldseed.org/

У 2024 році Міжнародна насіннєва федерація ISF відзначає свій сторічний ювілей. Сто років тому організацію створили, щоб стандартизувати комерційний обіг насінням і сприяти міжнародному співробітництву у сфері. ISF запрошує спільно відсвяткувати не лише свій столітній досвід, але й трансформаційну силу насіння у формуванні безпечного продовольчого майбутнього.

Участь у якості делегата можлива для представників компаній-членів, чиї національні насіннєві асоціації входять до ISF (як Насіннєва асоціація України).

Реєстрація: https://kit-react.de/portal/init?mnemonic=WSC24

Реєстрація на захід вже відкрита. До 31 січня доступна опція для ранніх пташок, яка дозволить зекономити на участі. Наступні, вже менші, знижки діятимуть до 11 квітня, та 17 травня. https://congress.worldseed.org/registration/

Конгрес Euroseeds 2024 - 13-16 жовтня 2024 - Копенгаген, Данія

https://euroseedscongress.com/

Конгрес є однією із головних подій європейської, і міжнародної, насіннєвої спільноти. У 2023 році на Мальті участь у заході Euroseeds 2023 взяли майже 1200 учасників. Конгрес традиційно збирає разом представників ринку, галузеві організації, політиків та урядовців ЄС.

Реєстрація на захід відкриється 2-го квітня 2024 року.