Міжнародні насіннєві конгреси у 2023 році

Представляємо інформацію щодо міжнародних насіннєвих форумів, які плануються до проведення у 2023 році. Примітно, що обидва організатори: Міжнародна насіннєва федерація (International Seed Federation, ISF), і Європейська насіннєва асоціація Euroseeds, до членів яких належить Насіннєва асоціація України, повертаються до локацій, в яких вони раніше не змогли провести свої події через пандемію.

Світовий насіннєвий конгрес ISF 2023 - 05-07 червня 2023 - Кейптаун, Південно-Африканська Республіка

https://congress.worldseed.org/

В Міжнародній насіннєвої федерації ISF наголошують, що конгрес стане чудовою нагодою налагодити контакти з представниками сфери насіння. Делегати матимуть повний доступ до конгрес-центру, панелей ISF, торгових залів, виставкової зони та соціальних заходів.

Участь можлива для представників компаній-членів, чиї національні насіннєві асоціації входять до ISF (як Насіннєва асоціація України).

Реєстрація: https://kit-react.de/portal/init?mnemonic=WSC23

Реєстрація на захід вже відкрита. До 31 січня доступна опція для ранніх пташок, яка дозволить зекономити на участі:

https://congress.worldseed.org/registration/#delegates

Конгрес Euroseeds 2023 - 15-18 жовтня 2023 - Мальта

https://euroseedscongress.com/

Конгрес є однією із головних подій європейської, і міжнародної, насіннєвої спільноти. В 2022 подія у Берліні зібрала понад 1250 учасників. В Euroseeds очікують, що цього року ключовими темами конгресу стане оновлення законодавства ЄС. Гості форуму отримують інформацію з ініціатив Європейської комісії щодо майбутніх змін у сфері реалізації насіння, технологій селекції, та захисту рослин.

Реєстрація на захід відкриється 3-го квітня