Літня зустріч представників німецького та українського сільського господарства 2013 «Ефективне використання сучасної сільськогосподарської техніки»

11 липня 2013 року Насіннєва асоціація України прийняла участь у Літній зустрічі представників німецького та українського сільського господарства. Темою зустрічі стали питання ефективного використання сучасної сільськогосподарської техніки.

Зустріч була проведена Німецьким сільськогосподарським товариством (DLG) у співпраці з Посольством Федеративної Республіки Німеччини у м. Київ, Німецьким аграрним центром в Україні – НімАЦ та IFWexpo Heidelberg GmbH.

Метою першої Літньої зустрічі представників німецького та українського сільського господарства було представлення практичних прикладів застосування сучасних аграрних технологій та встановлення нових ділових контактів.

Відкрив зустріч д-р Крістоф Вайль, Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні, також учасників привітав Бернд Кох, від імені ТОВ Німецьке сільськогосподарське товариство DLG International, Німеччина. Під час заходу було заслухано наступні доповіді:

- проф. д-р Карлхайнц Кьоллер, Університет Хоенхайм, Німеччина: «Ефективний та сталий розвиток – консервуючий обробіток ґрунту та прямий посів»;

- Олександр Журавель, Фермерське господарство «Журавель», Полтавська область: «Ефективне використання сучасної сільськогосподарської техніки. Економіка та практика в Україні.»;

- д-р Гайнріх Шюле, Німецький аграрний центр в Україні: «Сучасні технології виробництва висувають високі вимоги до персоналу – підходи до кваліфікації сільськогосподарських фахівців».

В цілому, учасниками зустрічі було підтверджено, що АПК України виходить на лідируючі позиції в економіці України та залишається галуззю привабливою для зовнішнього та внутрішнього інвестування. Так, за останні роки внесок аграрного сектору України до загального економічного розвитку держави значно зріс. Завдяки своїй виробничій діяльності сільськогосподарські підприємства не тільки формують значну частину доходу від експорту України, але й представляють зростаючий ринок поширення насіння, аграрної хімії, сільськогосподарської техніки тощо.

Разом з тим, у середній та довгостроковій перспективі важливо і надалі розбудовувати ці ділові відносини на взаємовигідній основі. Одним із вирішальних факторів підвищення конкурентоспроможності українського аграрного сектору є підвищення ефективності виробництва шляхом використання інноваційних технологій.