КВС-УКРАЇНА подвоює виробничі потужності, демонструючи віру в Україну

Незважаючи на тимчасову зупинку проекту у 2022 році через повномасштабне вторгнення рф в Україну, KWS залишалася непохитною в своїй відданості

Вже понад п'ятнадцять років компанія KWS займається виробництвом насіння кукурудзи в Україні. Рішення побудувати сучасний завод з виробництва насіння в Україні у 2015 році було логічним кроком в розвитку виробничої концепції компанії з метою забезпечення локальних продажів високопродуктивними гібридами насіння кукурудзи німецької селекції. В KWS бачать переваги цього підходу для своїх клієнтів, яким компанія як сьогодні, так і в майбутньому пропонує високоякісне насіння гібридів кукурудзи, адаптованих до місцевих умов вирощування.

З визнанням Європейським Союзом еквівалентності для насіння, вирощеного в Україні, в компанії розширили свої можливості. Починаючи з осені 2021 року, компанія успішно експортує насіння на ринки ЄС, закріплюючи насіннєвий завод у Кам'янці-Подільському як невід'ємну частину європейської виробничої мережі KWS. В якості наступного кроку KWS завершує будівництво другої лінії насіннєвого заводу в Кам’янці-Подільському, що збільшить виробничі потужності до рівня 700 тисяч  посівних одиниць кукурудзи за сезон. Загальна інвестиційна сума проекту складає близько 35 мільйонів євро з моменту початку реалізації проекту, тобто з 2015 року. Введення в експлуатацію заплановано на початок 2024 року.

Незважаючи на тимчасову зупинку проекту в 2022 році через повномасштабне вторгнення рф в Україну, KWS залишалася непохитною в своїй відданості. Це розширення повторює першу фазу будівництва, включаючи приймальний вузол, хаскерні столи, спеціалізовану сушарку, вузол обмолоту, лінію з доробки насіння та необхідну кількість складів. Друга лінія включає передові технології від PETKUS, та побудована завдяки співпраці з KESZ UA Holding в якості Генерального Підрядника та DELTA Ukraine , яка забезпечує супроводжувальний контроль та технічний нагляд за веденням будівництва – обидві компанії співпрацюють з нами з моменту побудови насіннєвого заводу в 2015 році.  
 
Інвестиції в будівництво під час війни – найкращий доказ віри акціонерів компанії в Україну, віддану працю колег та партнерів. Сьогодні на заводі компанії на постійні основі працює 54 співробітники, а протягом наступних двох років KWS планує збільшити їхню кількість на 60%, а також щорічно набирати до 180 тимчасових робітників у рамках сезонних робіт.
 
Завершення другої фази проєкту насіннєвого заводу є невід’ємним доказом слідування компанії KWS цілям стійкого зростання та внеску в процвітання України на шляху до Перемоги.

Прес-реліз