Grano de Oro - новий член Насіннєвої асоціації України

Компанія Grano de Oro приєднується до Насіннєвої асоціації України. Вона долучається на умовах асоційованого членства.

Рішення про це зафіксовано протоколом засідання Правління асоціації від 12 червня 2024 року. Заявка від ТОВ «Грано де Оро Україна» була одностайно проголосована «ЗА».

Основа діяльності компанії Grano de Oro - це дослідження та розробка в галузі нових гібридів соняшнику. Насіннєва компанія Grano de Oro приділяє особливу увагу питанню отримання гарного врожаю, яке починається з якісного виробництва насіння. Задля цього компанія співпрацює з досвідченими виробниками в Іспанії та Італії, які закладають ділянки гібридизації для Grano de Oro.

«Компанія «Грано де Оро Україна» – це же дев'ятий новий член, який долучається до асоціації від початку воєнного стану в Україні, - відмітила Сюзана Григоренко, виконавча директорка Насіннєвої асоціації України. – Довіра від учасників ринку в чергове доводить відданість Насіннєвої асоціації України своїм цілями та завданням. Лише разом ми здолаємо всі виклики, та зможемо розвивати регламентований та конкурентний ринок насіння України».

Довідка

Правління Насіннєвої асоціації України – це керуючий орган галузевого об’єднання, який складається із дійсних членів – компаній лідерів ринку. До складу Правління входять компанія «Сингента», яка в особі Сергія Косолапа, , директора відділу маркетингу розвитку насіння, є головою на період липень 2023 – червень 2024, «БАСФ Т.О.В.», «ЛІДЕА Україна», «Лімагрейн Україна», «КВС-Україна», «МАС Сідс Україна», «РАЖТ Семенс Україна», та НВФГ «Компанія Маїс». Засідання Правління, на яких визначається напрям роботи асоціації, приймаються рішення по її учасниках, проходять за участі Виконавчого директора НАУ – Григоренко Сюзани, обов’язково щонайменше 2/3 дійсних членів, та запрошених гостей, як, наприклад, представників компаній-кандидатів.