ФАРМЗААТ УКРАЇНА

FARMSAAT UKRAINE – інноваційна та динамічно розвиваюча німецька селекційно-насінницька компанія, яка є дочірнім підприємством холдингу FARMSAAT AG, Еверсвінкель.

Значний досвід та знання висококваліфікованих наукових співробітників FARMSAAT привнесли ринку найкращі селекційно-генетичні розробки, які зарекомендували себе в сегменті сортів та гібридів сільськогосподарських культур з високоврожайними властивостями. Насіння вирощується в адаптованих насінницьких регіонах Європи, а доробка його проходить на сучасному заводі в Німеччині.

У компанії є власний науково-дослідний, селекційно-генетичний центр з програмами по створенню гібридів кукурудзи, сортів сої, сорго, широкого асортименту трав для кормів та розпочаті проекти з соняшнику та інших альтернативних культур в екологічному та біоенергетичному напрямках. Науковці компанії постійно працюють над  розширенням сегменту найбільш уживаних с.-г. культур та створюють нові сорти та гібриди.

FARMSAAT підтримує дуже тісні зв’язки із понад 1000 партнерів в 25 країнах світу і завжди відкрита до співпраці задля досягнення нових успіхів.

Успішно зростаємо з Вами працюючи разом !