ДСВ продовжує модернізувати селекційно-дослідні станції

Потужності виробничого майданчику станції ДСВ в Льойтевіці, що на сході Німеччини, були значно розширені, завдяки будівництву нового цеху.

Після більш, ніж року будівництва, цех відкритий для сушіння та зберігання товару загальним обсягом більше 800 т.

Нагадаємо, що селекційно-дослідна станція, яка знаходиться в Льойтевіці, поблизу Дрездена, на сході Німеччини, розташовується на площі 450 га. Можливості станції включають: 90 га полів для селекції та тестувань; розплідники з комплексною технологією тестування; лабораторію якості для зернових; демонстраційну платформу для маркетингових цілей; теплиці; кліматичну камеру; сховище селекційного матеріалу.

Загалом мережа селекційно-дослідних станцій ДСВ налічує 9 станцій на території Європи та станцію в Канаді. Крім того, компанія придбала 100% акцій канадської селекційної компанії Northstar Seed Ltd. Станція в Черкасах також є частиною загальної мережі селекційно-дослідних станцій та діє за єдиною системою селекції ДСВ.

На церемонії відкриття цеху станції були присутні члени ради Директорів та Наглядової ради компанії ДСВ.

________________________________ 

ТОВ «ДСВ-Україна» є дочірньою структурою Deutsche Saatveredelung AG (DSV), що базується у м. Ліппштадт, Німеччина. Історія DSV бере свій початок з 1923 року як компанії, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. На даний момент DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Компанія представлена своїми дочірніми та партнерськими структурами на всіх основних європейських і трансатлантичних ринках насіння.