DSV продовжує інвестувати в селекцію рослин

Компанія DSV ввела в експлуатацію одну з нових теплиць в Тюле (Німеччина). Після 18 місяців будівництва проект, бюджет якого становить близько 3 мільйонів євро, був завершений. Теплиця в Тюле - це одна з основних локацій для розмноження ріпаку в DSV.

«Дана інвестиція є ще одним кроком в успішному розвитку DSV і підкреслює важливість вкладень в селекцію рослин. Нова модернізована теплиця дозволяє нам ще більше розширити селекційну діяльність і прискорити виведення нових сортів», - сказав на відкритті д-р. Ейке Хупе, член правління DSV, відповідальний за селекцію.

Селекційно-насіннєва станція в Тюле є однією з дев'яти селекційних станцій DSV. Загальна її площа 155 гектарів. Комплекс включає лабораторні та аналітичні приміщення і постійно розширюється протягом останніх років. Теплиця, площею 700 м², яка відкрита зараз, є частиною плану розвитку станції. Нова теплиця дозволить ще краще задовольнити вимоги якості сучасної селекції рослин. За цим відкриттям послідують подальші будівельні заходи в найближчі роки.

 

Нагадуємо, що в 2018 році було відкрито селекційно-дослідну станцію DSV в Україні, що є частиною глобальної селекційної програми DSV. Станція знаходиться в с. Дубіївка, поблизу м. Черкаси і є однією з дев'яти селекційних станцій DSV. Сума інвестиції в техніко-матеріальне забезпечення та R&D станції з 2011 склала понад 2 млн. євро.

_________________

Deutsche Saatveredelung AG (DSV) - німецька селекційна компанія зі 100-річною історією.  DSV бере свій початок з 1923 року як компанії, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. На даний момент DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Крім материнської компанії DSV представлена дочірніми компаніями Україні, Англії, Франції, Польщі, Нідерландах, Данії, Аргентині та Канаді.