Deutsche Saatveredelung зберігає стабільний рівень зростання продажів та прибутку

В 2022/2023 фінансовому році Deutsche Saatveredelung AG (DSV) покращила результати, в порівнянні з минулим роком. Обсяг продажів групи склав 264,5 млн євро (+10% порівняно з попереднім роком), а EBT – 20,9 млн євро (+17% порівняно з попереднім роком).

«2022/2023 фінансовий рік, у якому ми відсвяткували 100-річний ювілей, був успішним для DSV», — сказав Клайв Крюккемаєр, член виконавчої ради, відповідальний за фінанси, ІТ, персонал, закупівлі та виробництво.

«Цей рік значною мірою характеризувався високими результатами продажу ріпаку. Маючи хороше портфоліо гібридів ми змогли задовольнити високий попит на міжнародних ринках», - сказав Др. Ейке Хупе, член виконавчої ради, відповідальний за продажі, управління продуктами, маркетинг, селекцію та обслуговування клієнтів.

«Рік характеризувався високою інфляцією, зростанням цін на енергоносії та численними непередбачуваними умовами. Ми пишаємося та вдячні за те, що досягли відмінного результату, незважаючи на ці умови», – заявили у виконавчій раді компанії.

У 2022/2023 фінансовому році продажі в групі DSV зросли з 240,6 млн євро до 264,5 млн євро (зростання, в порівнянні з минулим роком +10%). Прибуток до сплати податків (EBT) у групі зріс до 20,9 млн євро (в минулому році 17,9 млн євро).

Загальний обсяг інвестицій компанії у 2022/2023 фінансовому році склав 8,7 млн євро. Всі інвестиції були зосереджені на розширенні та модернізації селекційних станцій. В Тюле введена в експлуатацію модернізована станція селекції ріпаку. За рахунок інвестицій в розвиток компанія ще більше розширяє науково-дослідну та селекційну діяльність, що значно прискорює виведення нових, якісних і сучасних гібридів ріпаку, чим компанія підтверджує своє гасло: «Інновації для Вашого успіху!»

_____________

Deutsche Saatveredelung AG (DSV) - німецька селекційна компанія зі 100-річною історіє.

DSV бере свій початок з 1923 року як компанії, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. На даний момент DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Крім материнської компанії DSV представлена дочірніми компаніями у Франції, Данії, Нідерландах, Аргентині Польщі, Великобританії, Канаді та Україні.