День Соєвого Поля-2019 - Нове місце проведення

Дата: 
12.09.2019
Організатор: 

12 вересня 2019 року о 10:00 в с. Гаркушинці Миргородського району Полтавської області Асоціація «Дунайська Соя» разом із Агропромхолдингом «Астарта-Київ» проводить День Соєвого Поля-2019, що є унікальною незалежною подією аграрного сектору.

ОНОВЛЕННЯ від 04.09.2019​

У зв’язку з екстремальними посушливими погодними умовами, що склалися цього року на Полтавщині, більшість сортів сої, які планувалось представити у Полтавській області, були обмолочені раніше запланованої дати задля збереження належних результатів досліду.

Асоціація «Дунайська Соя» та агропромхолдинг «Астарта-Київ» прийняли рішення перенести місце проведення Дня Соєвого Поля 2019 з Полтавщини на Вінниччину, де в рамках досліду із вирощування сої в різних агро-кліматичних зонах було закладене аналогічне демо-поле*.

Таким чином, під час заходу буде збережено можливість оцінити ефективну традиційну технологію вирощування сої, проаналізувати потенціал 60 основних комерційних сортів сої іноземної та вітчизняної селекції, приділити увагу технологічній та економічній складовій соєвого сектору.

НОВЕ МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Дослідні поля ASTARTA Select, с. Кушелівка, Хмільницький р-н, Вінницька область
GPS координати: 49.652875, 27.943287 
49°39'10.4"N 27°56'35.8"E

-------------------------------------------------
Під час заходу буде представлено ефективну традиційну технологію вирощування сої, а також проаналізовано потенціал 60 основних комерційних сортів сої іноземної та вітчизняної селекції, зокрема ННЦ "Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України" та Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН.
День Соєвого Поля-2019 має на меті продемонструвати українським аграрним виробникам, в тому числі малим і середнім фермерам, підходи сталого виробництва, що дозволяють забезпечити належний екологічний стан вітчизняного сільського господарства, зберегти біорізноманіття, а також акцентувати увагу на технологічну та економічну складову соєвого сектору.

Насіннєва асоціація України виступає інформаційним партнером заходу.