Corteva відзначає п'ять років становлення компанії

Реалізація проривних інновацій, які допомагають фермерам безпечно, стабільно забезпечувати продовольчими та енергетичними ресурсами весь світ

П'ять років тому Corteva, Inc. розпочала свою діяльність як публічна компанія, маючи місію – постійно пропонувати передові рішення, щоб допомогти фермерам забезпечувати продовольчими та енергетичними ресурсами весь світ. Відтоді компанія допомагає фермерам підвищувати врожайність та забезпечувати ріст виробництва продовольства, пропонуючи інноваційні продукти. Наприклад, соя для технології Enlist E3® є номером один на ринку генетичних ознак сої у США; кукурудза Vorceed® Enlist® має покращений захист від західного кукурудзяного жука (діабротики); запатентовані гібриди озимого ріпаку допомагають задовольнити зростаючий попит на біопаливо, забезпечуючи фермерів додатковим джерелом доходу. Також як приклади можна навести Reklemel™ active – перший у своєму роді селективний нематоцид, який захищає посіви та підтримує здоровий баланс корисних організмів у ґрунті; Adavelt™ active, який забезпечує високоефективний захист від понад 20 хвороб для більш ніж 30 культур, а також Блу™ N, біостимулятор, що допомагає рослинам засвоювати додатковий азот з повітря.

Команда Corteva разом відзначила п'ять років компанії, подзвонивши у дзвоник на відкритті Нью-Йоркської фондової біржі.

«Ці п'ять років співпраці пліч-о-пліч з фермерами та клієнтами показали нам, що робота, яку ми виконуємо в Corteva, ще ніколи не була такою нагальною та важливою, — сказав головний виконавчий директор Corteva Чак Магро. — Фермери в усьому світі стикаються зі зростаючим тиском мінливих погодних умов, нових шкідників та хвороб. Водночас від них вимагають забезпечити швидко зростаюче населення, роблячи це на тій самій посівній площі і з використанням меншої кількості ресурсів. Компанія Corteva з гордістю відзначає п'ять років інновацій, які ми пропонуємо фермерам, щоб допомогти їм безпечно та ефективно реагувати на ці виклики».

Щодня Corteva інвестує в інновації майже 4 млн дол. США і залучає близько 22 500 співробітників по всьому світу, з яких понад 5 000 займаються пошуком і впровадженням інновацій наступного покоління в більш ніж 100 дослідницьких центрах і 2 000 випробувальних лабораторіях по всьому світу. Компанія забезпечує близько 10 мільйонів фермерів та клієнтів у 125 країнах світу.

П'ять років діяльності Corteva в цифрах:
- Сукупний чистий дохід перевищив 78 млрд дол. США. 
- Збільшення річного операційного показника EBITDA на понад 1,3 млрд дол. США (63%). 
- Забезпечення загального доходу  акціонерів на рівні близько 140%. 
- Запуск близько 2 000 нових продуктів, щоб допомогти фермерам підвищити врожайність. 
- Укладення понад 700 угод по всьому світу, щоб допомогти дослідницьким стартапам, університетам та іншим компаніям розвивати передові сільськогосподарські технології
- Впровадження технологій, які захищені понад 7 000 додатковими патентами
- Створення єдиного у світі банку зародкової плазми для вирощування кукурудзи з урожайністю понад 40 тонн/га
- Відповідність надійним критеріям сталого розвитку інновацій у 100% нових рішень, що перебувають на стадії розробки
- Завдяки стратегічним партнерствам покращення понад 400 000 гектарів землі, підтримуючи біорізноманіття та відновлюване сільське господарство.

Щоб дізнатися більше, дивіться Річний звіт Corteva 2023 та Звіт про сталий розвиток.