Corteva Agriscience приєднується до Насіннєвої асоціації України

Насіннєва асоціація України із радістю вітає вступ міжнародної науково-дослідницької сільськогосподарської компанії  Corteva Agriscience до асоціації. Компанія долучається на умовах асоційованого членства.

Це зафіксовано протоколом засідання Правління від 16 лютого 2024 року. Відповідне рішення було одностайно підтримано Членами Правління асоціації.

Corteva Agriscience була заснована на спадщині компаній Dow, DuPont і Pioneer та стала незалежною публічною організацією у червні 2019 року, розмістивши акції на Нью-Йоркській фондовій біржі.

В Україні компанія володіє заводом по виробництву насіння у Полтавській області, який був офіційно відкритий у червні 2013 року та у який було інвестовано понад 56 мільйонів доларів США, та  науково-дослідним центром у Київській області, де проводяться дослідження гібридів насіння, які представляються на українському ринку. Corteva активно продовжує розвивати виробничі потужності насіннєвого комплексу для нарощування експорту насіння через налагоджені канали збуту до Європейського Союзу та країн Середньої Азії. Corteva Agriscience є роботодавцем для понад 20 тисяч людей у 140 країнах та щорічно забезпечує роботою більше 500 українців.

«В часи викликів, які пов'язані з неспровокованою агресією проти України, торговельними блокадами, важливо триматися разом, - відмічає Сюзана Григоренко, виконавча директорка Насіннєвої асоціації України. – Консолідація компаній в рамках галузевих асоціацій має бути тим кроком, який дозволить гравцям ключових секторів, включно із насіннєвим, разом ефективніше та вчасно реагувати на всі гострі питання, як виникають у роботі, як в Україні, так і при виході на міжнародні ринки».

Довідка

Правління Насіннєвої асоціації України – це керуючий орган галузевого об’єднання, який складається із дійсних членів – компаній лідерів ринку. До складу Правління входять компанія «Сингента», яка в особі Сергія Косолапа, директора відділу маркетингу розвитку насіння, є головою на період липень 2023 – червень 2024, «БАСФ Т.О.В.», «КВС-Україна», «ЛІДЕА Україна», «Лімагрейн Україна», «МАС Сідс Україна», «РАЖТ Семенс Україна», та НВФГ «Компанія Маїс». Засідання Правління, на яких визначається напрям роботи асоціації, приймаються рішення по її учасникам, проходять за участі Виконавчого директора НАУ – Григоренко Сюзани, обов’язково щонайменше 2/3 дійсних членів, та запрошених гостей, як, наприклад, представників компаній-кандидатів.