Corteva Agriscience пропонує українським фермерам нові гібриди озимого ріпаку

Компанія оновлює портфоліо гібридами нової генерації для отримання гарних врожаїв в різних умовах вирощування

В 2024 році міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience пропонує українським сільгоспвиробникам збалансовану лінійку насіння озимого ріпаку передової генетики бренду Pioneer®, яка дозволяє отримати гарні врожаї, враховуючи природно-кліматичні умови та потреби фермерів. У 2024/2025 році асортимент насіння цієї олійної культури включатиме 8 гібридів різного терміну достигання та для різних технологій вирощування.

В 2023 році загальні площі під озимим ріпаком в Україні зросли до близько 1,5 млн га, який через свою прибутковість і меншу залежність від експорту морським шляхом став привабливішим для аграріїв. Зокрема, органічні продажі насіння озимого ріпаку передової генетики бренду Pioneer® від Corteva Agriscience в 2023 році відносно 2022 року зросли на близько 80% завдяки ефективній прямій моделі співпраці з фермерами, розгалуженій мережі торгових агентів та комплексній агрономічній підтримці фермерів по всій території України, які відкривають агровиробникам ширший доступ до інновацій навіть в умовах повномасштабної війни. Окрім того, компанія виступила партнером ініціативи Фонду Говарда Г. Баффета з передачі додаткового насіння ріпаку для проведення посівної малим українським сільгоспвиробникам з постраждалих від бойових дій територій.

Продовжуючи забезпечувати доступ фермерів до якісного насіння, яке дозволить отримати гарний врожай в будь-яких умовах, в 2024/2025 році компанія пропонує фермерам чотири нових гібриди. Зокрема, PT312 — зі стійкістю Pioneer Protector® до склеротиніозу, небезпечної хвороби, що руйнує стебла, перекриває постачання води і поживних речовин, викликає розрив стебел і вилягання. PT312 доповнює запропонований фермерам в 2023 році гібрид PT303, перший в портфоліо Corteva із технологією Pioneer Protector®, який поєднує найвищу врожайність з високим рівнем стійкості до склеротиніозу і є одним з найбільш популярних гібридів ріпаку Pioneer® в Європі. Ще одна новинка у високорослому сегменті – PT314, середньоранній гібрид з швидким відростанням навесні, високим рівнем врожайності і захищеності від хвороб. Ключовою особливістю PT314 є генетична стійкість до розтріскування стручків.Також компанія пропонує два нових низькорослих гібриди лінійки MAXIMUS® — PX141 та PX144, які вирізняються високою раціональністю споживання добрива, зручністю внесення засобів захисту, надзвичайною стійкістю до вилягання, адаптовані до ранніх строків посіву завдяки низькій схильності до витягування точки росту та менш схильні до переростання. Всі ці характеристики суттєво покращують розвиток культури та гарантують фермерам високий врожай. Інформацію про інші гібриди озимого ріпаку в портфоліо Pioneer® можна знайти у каталозі за посиланням.

«Повномасштабна війна та економічна криза зробили ситуацію на аграрному ринку мінливою, фермери постійно шукають можливості мати стабільні врожаї при оптимальному рівні витрат. Розуміючи зацікавленість фермерів в ріпаку та спостерігаючи зростання площ під цією культурою, Corteva продовжує пропонувати нові ефективні гібриди, що зможуть краще задовольняти потреби сільгоспвиробників і забезпечувати продовольчу безпеку країни», – впевнена Олександра Бєлаш, керівниця відділу маркетингу Corteva Agriscience в Україні.

Щоб купити насіння озимого ріпаку, фермерам необхідно звернутися до торгового агента з продажу насіння Pioneer® у своєму регіоні.

 

Про Corteva Agriscience

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) — це глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка поєднує провідні інновації в галузі, активну взаємодію з клієнтами та оперативне виконання, щоб вигідно надавати рішення для найактуальніших світових проблем сільського господарства. Corteva створює вигідні ринкові переваги завдяки своїй унікальній стратегії дистрибуції, а також збалансованому та глобально різноманітному поєднанню насіння, засобів захисту рослин, цифрових продуктів і послуг. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне максимізувати продуктивність для фермерів, одночасно співпрацюючи з зацікавленими сторонами в усій харчовій системі, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті http://www.corteva.com.ua

Слідкуйте за Corteva Agriscience у FacebookInstagramLinkedInTwitter та YouTube

™ ® SM Торгові марки та знаки обслуговування Corteva Agriscience та її афілійованих компаній.