Членом Насіннєвої асоціації України стала компанія Штрубе

Насіннєва асоціація України рада повідомити про долучення до своїх рядів нової компанії. ТОВ «Штрубе Україна ГМБХ» приєднується до НАУ у якості асоційованого члена.

Відповідне рішення зафіксовано протоколом засідання Правління асоціації від 01 червня 2022 року. Заявка компанії «Штрубе Україна ГМБХ» була підтримана одностайно.

Штрубе – це німецько-французьке інноваційне підприємство, як проводить селекцію і виробляє насіння із застосуванням власного генетичного ресурсу. Компанію засновано у 1877 році. Наразі Штрубе представлена у 35 країнах.

В Україні ТОВ «Штрубе Україна ГМБХ» пропонує насіння пшениці, цукрового буряку, соняшнику, гороху овочевого, цукрової кукурудзи.

За словами Сюзани Григоренко, виконавчої директорки Насіннєвої асоціації України, краща згуртованість насіннєвих компаній сприятиме цивілізованому розвитку галузі. А це особливо важливо в теперішній час. «Ми вітаємо компанію Штрубе Україна ГМБХ і бажаємо плідної співпраці з асоціацією», - підкреслила вона.

Довідка

Правління Насіннєвої асоціації України – це керуючий орган галузевого об’єднання, який складається із дійсних членів – компаній лідерів ринку. До складу Правління входять компанія «Лімагрейн Україна», яка в особі її генерального директора Віктора Карбівського є головою на період липень 2021 – червень 2022, «БАСФ Т.О.В.», «Євраліс Семенс Україна», «КВС-Україна», «МАС Сідс Україна», «РАЖТ Семенс Україна», «Сингента» та НВФГ «Компанія Маїс». Засідання Правління, на яких визначається напрям роботи асоціації, приймаються рішення по її учасникам, проходять за участі Виконавчого директора НАУ – Григоренко Сюзани, обов’язково щонайменше 2/3 дійсних членів, та запрошених гостей, як, наприклад, представників компаній-кандидатів.