CФГ Т.В.К.

Селянське (фермерське) господарство "Т.В.К." засноване в 2000 році. Земельний банк в 1500 га розташований в Київській та Черкаській областях України. Господарство має сучасний власний парк техніки світових брендів «Джон Дір», «Кейс», Нью Холланд», «Вадерштад», «Беднар», Лемкен», «Кокерлінг», «Петкус» та ін. С початку свого існування компанія активно вирощувала насіннєву кукурудзу, але із часом господарство повністю перейшло на насінництво сої, озимої пшениці та квасолі закордонної та вітчизняної селекції. Господарство має виключну ліцензію на сорти сої «Титан» та «Тріада» також разом із Інститутом кормів та сільського господарства Поділля НААН селекціонували та реєструють власний сорт високоврожайної сої «Санрайз».

Компанія має статус елітного насіннєвого господарства та вирощує добазове (РР1;РР2) та базове (супереліта; еліта) та сертифіковане насіння закордонних компаній: RAGT Semences, Oseva, Selgen, Limagrain, KWS, насіння озимої пшениці, сої і є базовим господарством: Миронівського інституту пшениці імені В. М. Ремесла НААН України, Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН, Національного наукового центру Інституту землеробства НААН України, ФГ "БОР", Інституту фізіології рослин і генетики НААН України, Інституту землеробства НААН, Білоцерківської дослідно-селекційної станції та Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України.

З 2020 року є членом «Співтовариства виробників і споживачів бобових України» з 2021 вступили в «Українську асоціацію виробників та переробників сої» та Насіннєву асоціацію України.