Бренд DSV продовжує утримувати лідируючі позиції на ринку озимого ріпаку в Україні

Сезон 2023 року для ТОВ «ДСВ-Україна» завершується з результатами продажів близько 100 000 п.о. в сегменті озимого ріпаку. Нагадаємо, що за підсумками минулого, 2022 року, в Україні бренд DSV посів 1 місце в сегменті озимого ріпаку. Бренд був першим серед постачальників озимого ріпаку як для господарств, так і для агрохолдингів.

Що є передумовою такого результату в не простий для галузі і країни час?

Майже всі працівники компанії: відділ продажів, адміністративний підрозділ та команда селекційно-дослідної станції, - продовжують перебувати на території України. Кожен залишається відданим своїй справі. Незважаючи на виклики, команда ТОВ «ДСВ-Україна» проводила і продовжує проводити зустрічі з клієнтами, дні поля, будучи поруч в будь-якій ситуації. Розширюється асортиментна лінійка, склад сортів та гібридів. Селекційно-дослідні потужності релоковані з регіонів, де тривають бойові дії в інші області України. Станція в Черкаській області продовжує працювати в штатному режимі, закладаються досліди, проводиться відбір та розмноження. Практично жодного дня робота компанії не зупинялась.

Рухаємось вперед, тримаємо стрій нашої перемоги.

_________________

Deutsche Saatveredelung AG (DSV) - німецька селекційна компанія зі 100-річною історією.

DSV бере свій початок з 1923 року як компанії, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. На даний момент DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Крім материнської компанії DSV представлена дочірніми компаніями у Франції, Данії, Нідерландах, Аргентині Польщі, Великобританії, Канаді та Україні.