19-20 квітня у Києві пройде міжнародний захід, присвячений боротьбі із контрафактом

19-20 квітня 2017 року Києві відбудеться ІІ Міжнародний форум по боротьбі з підробками та піратством «Контрафакт і піратство — загроза національній безпеці та економіці». Окрема секція заходу буде присвячена цим питанням у сфері насінництва - Круглий стіл 4 «Безпека майбутнього: Засоби захисту рослин і сорти рослин (насіння та рослини)».

В цій секції форуму зі своїми докладами прийматимуть участь Виконавчий директор Насіннєвої асоціації України Григоренко Сюзана (тема виступу: «Контрафакт (підробки), фальсифікат — що ми маємо на ринку насіння?») та міжнародний експерт у сфері насінництва – Генеральний секретар Міжнародної Насіннєвої Федерації (International Seed Federation, ISF) Майкл Келлер. Тема його презентації: «Незаконна торгівля насіннєвим матеріалом — небезпека для сектора насінництва, що потребує ефективних і адекватних заходів з охорони і захисту прав».

Загальною метою форуму є вдосконалення української стратегії й тактики боротьби проти контрафакції та піратства, реалізація реформи захисту інтелектуальної власності і системи заходів протидії виробництву й поширенню підробок, формування цивілізованого українського товарного ринку та сприятливого інвестиційного клімату в державі.

Запрошуємо до участі усіх зацікавлених осіб.