UNIVERSEED презентує нові гібриди кукурудзи

LNZ Group, яка є членом Насіннєвої асоціації України і ексклюзивним партнером бренду UNIVERSEED, презентує в Україні нові гібриди кукурудзи з портфоліо UNIVERSEED.

Кожен із гібридів в портфелі був відібраний канадськими спеціалістами й пройшов випробування на ділянках в різних ґрунтово-кліматичних зонах України. Сьогодні в портфелі UNIVERSEED 9 зернових та 6 силосних гібридів з показником ФАО від 220 до 440. Цього року портфоліо поповнилося одразу двома новинками: силосним (EXPG601) та зерновим (EXPM051) гібридами. Ознайомитися з їх характеристиками можна у каталозі за посиланням: https://universeed.pro/site/view-pdf?file=/uploads/corn_uk_2022.pdf#book/

«Високоврожайні зернові гібриди бренду мають високу вологовіддачу за рахунок тонкого стрижня і зубовидного типу зерна, а також відмінну стійкість до хвороб і шкідників, в тому числі – гельмінтоспоріозу, іржі, фузаріозу стебла і качанів. Селекція унікальних силосних гібридів Leafy та Leafy-Floury відрізняється балансом зеленої маси й зерна. Причому, зерна крохмального, що несе в собі енергію. А зелена маса є джерелом клітковини, необхідною для годівлі тварин», - коментують в компанії LNZ Group.