Новини компанії KWS - КСВ від KWS: інтерв'ю з Олександром Федоровим у "Новий час країни"

КСВ від KWS: cіємо заради успішного майбутнього

КВС-УКРАЇНА долучилися до спільного проєкту The Economist та журналу "Новий час країни"  - Sustainability/Сталий розвиток

У свіжому випуску журналу "Новий час країни"/№16 Генеральний директор КВС-УКРАЇНА Олександр Федоров розповідає про корпоративно-соціальну відповідальність бізнесу та підхід до втілення принципів сталого розвитку у діяльності нашої компанії:

"У наш час 1 аграрій годує приблизно 135 людей - ми хочемо допомагати підтримувати їхню незалежність у виборі насіння в умовах високих вимог до безпеки харчових продуктів, зміни харчових звичок, вимог до захисту довкілля та збереження ресурсів.

Наші стратегічні цілі – це органічне прибуткове зростання, інновації, незалежність та сталий розвиток, досягнення якого зосереджене на розвитку ресурсозберігаючих гібридів."

Текст інтерв'ю буде розміщено на веб-сторінці проєкту Sustainability/Сталий розвиток, а також на сайті компанії у розділі Корпоративна відповідальність.
 

Нижче представляємо добірку попередніх новин від компанії KWS, дійсного члена Насіннєвої асоціації України.

KWS придбала селекційну компанію з виробництва насіння томатів

Компанія KWS продовжила розширення свого бізнес сегменту з виробництва насіння овочевих культур із придбанням Geneplanta S. r.l. – італійської компанії з виробництва насіння томатів, розташованої в Ночето (регіон Парма). Головною сферою діяльності Geneplanta S.r.l. , заснованої у 2011 році, є селекція, виробництво та продаж насіння різноманітних гібридів томатів. Головними країнами збуту продукції є Італія та Мексика.

Компанія KWS розвиває новий для себе бізнес сегмент насіння овочевих культур, обравши підхід органічного зростання: проводиться ретельний відбір компаній для придбання і лише ліцензовані гібриди надходять у продаж. Томати – це одна з найбільш споживаних овочевих культур у світі, а також найбільш стратегічно важлива культура для селекції KWS разом з перцем, огірками, динею та кавуном.

Читати прес-реліз повністю за посиланням.

КВС КАШЕМІР здобуває лідерство на ринку зернової кукурудзи

Селекційна компанія KWS зі штаб-квартирою в Айнбеку традиційно займає лідируючі позиції на європейському ринку силосної кукурудзи в групі стиглості ФАО 240. У сегменті з кукурудзи на зерно дотепер домінували декілька «великих гравців». Однак, завдяки гібриду КВС КАШЕМІР, компанія KWS наздогнала конкурентів: обсяги продажів понад 230 тисяч посівних одиниць під посівну кампанію 2021 року вивів цей гібрид кукурудзи на зерно у топові позиції продажів за дуже короткий проміжок часу.

Гібрид КВС КАШЕМІР ФАО 380 є прикладом значного прориву селекціонерів KWS у підвищенні урожайності зерна кукурудзи. Наразі KWS виводить на ринок нову лінійку високоврожайних гібридів і одним із них є КВС ІНТЕЛЕГЕНС ФАО 380, який вже задав високий рівень для цієї групи стиглості. Ряд гібридів проходять державні випробування та реєстрацію та стануть чудовим доповненням лінійки PLUS4 GRAIN , що дозволить їх вирощувати у регіонах з найбільшими кліматичними стресами – Східній та Південно-Східній Європі.

Читати прес-реліз повністю за посиланням.

За непростих умов KWS демонструє стабільні результати ведення бізнесу - прогноз річних показників підтверджено

За перші шість місяців 2020/2021 фінансового року чистий обсяг продажів Групи компаній KWS (ISIN: DE0007074007) знизився на 1,1% через негативні наслідки коливань валютного курсу (операційний приріст з поправкою на курс валют +9%).

Незважаючи на кризу, спричинену коронавірусом, такі показники як EBITDA, EBIT та чистий прибуток, знаходились на рівні попереднього року і залишалися негативними, що притаманно першому півріччю фінансового року.

Зазвичай бізнес KWS досягає значних оборотів та отримує значний дохід у третьому фінансовому кварталі (січень-березень) завдяки весняній посівній кампанії.

Читати прес-реліз повністю за посиланням.