Компанія MAS Seeds посилює свою присутність в Україні та інформує про призначення нового генерального директора – Сергія Тимошенка

Компанія MAS Seeds посилює свою присутність в Україні та інформує про призначення нового генерального директора – Сергія Тимошенка.

Сергій розпочав свою кар’єру в компанії Syngenta в 2002 р., де до початку 2019 р. пройшов шлях від менеджера з розвитку продуктів до керівника напрямку олійних культур та керівника з розробки нових рішень по соняшнику для східно-європейських країн, отримавши великий досвід роботи на українському та міжнародному ринках насіння.

З січня по липень 2019 р.  Сергій Тимошенко працював на посаді комерційного директора у компанії «Укролія». З серпня 2019 р. по квітень 2021 року – на позиціях директора з розвитку та директора з маркетингу у компанії Euralis/Lidea.

З 19 квітня 2021 р. Сергій Тимошенко очолив компанію ТОВ «МАС СІДС Україна» у якості генерального директора компанії.

Сергій Тимошенко має диплом магістра НУБІП за спеціальністю «агрохімія», а також, сертифікат про закінчення курсу INSEAD в академії маркетингу і продажів Syngenta.

«MAS Seeds закінчує сезон зростанням продажів насіння на 12% у порівнянні із попереднім роком, не дивлячись на ринкову ситуацію із низьким попитом на гібриди кукурудзи із середньопізнім ФАО, та спадом у високоолеїновому сегменті соняшнику. Маючи вагомий досвід у маркетингу, R&D та виробництві, Сергій Тимошенко у якості керманича допоможе компанії MAS Seeds  зайняти гідне місце на українському ринку насіння та отримати належне визнання продуктів компанії серед українських фермерів», - прокоментували у прес-службі ТОВ «МАС СІДС Україна».
 

Про компанію:

MAS Seeds є дочірньою компанією великого агро-промислового кооперативу MAÏSADOUR Group на південному заході Франції з річним торговельним оборотом в 1,4 млрд. євро. Завдяки 70-річному досвіду в насінницькому бізнесі, діяльність MAS Seeds зосереджується на трьох основних напрямках: селекція гібридів, виробництво насіння та комерціалізація. Як один із провідних європейських виробників гібридного насіння, компанія володіє 25000 га виробничих потужностей, що становить 2,5 мільйона мішків насіння (кукурудза, соняшник, озимий ріпак, люцерна, сорго, зернові та корми), при цьому виробничі потужності зосереджені у Франції, Іспанії, Італії та Україні. MAS Seeds має 13 дочірніх компаній та присутня в 50 країнах Європи, Африки, Азії та Америки. Місія MAS Seeds полягає у забезпеченні високоякісного насіння та інноваційних рішень, які допоможуть фермерам у збільшенні вартості своєї продукції та сталому господарюванні.

MAS Seeds Україна із більше ніж 150 співробітниками та власним заводом з доробки насіння з потужністю виробництва в 1 млн посівних одиниць на рік, є однією із основних філій Групи та реалізує всі напрямки насінництва:

  • селекція та дослідження адаптації гібридів до умов України у власних R&D центрах,
  • виробництво та постачання сільгоспвиробникам гібридного насіння кукурудзи, соняшнику, озимого ріпаку та сортів люцерни,
  • супроводження посівів регіональними представниками,
  • моніторинг та аналіз польових операцій за допомогою агро-цифрового додатку Agrotempo.