Насіннєва асоціація України дійсний член ISF

В рамках інтеграційних процесів Насіннєва асоціація України налагоджує співробітництво з профільними міжнародними організаціями. Однією з найбільш впливових є Міжнародна насіннєва федерація (ISF).

 ISF – головна організація, яка представляє інтереси учасників насіннєвої галузі на міжнародному рівні. Вона об’єднує виробників насіння, дистриб’юторів та інших суб’єктів ринку, для яких сільське господарство є основною діяльністю. ISF сприяє тісному співробітництву між національними і регіональними асоціаціями, а також представляє інтереси насіннєвої галузі в таких міжурядових організаціях, як OECD, UPOV, ISTA, WIPO та інших.
 
Тому тісне співробітництво на рівних умовах сприятиме налагодженню зв’язків не лише між суб’єктами господарювання різних країн, а й держав в цілому.
26-28 червня 2012 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) був проведений всесвітній щорічний конгрес ISF за участю більше ніж 800 делегатів з різних країн світу. Під час засідання Генеральної Асамблеї ISF Насіннєва асоціація України була прийнята до Федерації на умовах дійсного членства.
 
Така співпраця сприятиме кращому інформаційному обміну між країнами і надасть можливість практичному застосуванню набутих знань.