Новини

20.12.2021

ТОВ «ФАРМЗААТ УКРАЇНА» та Селянське (фермерське) господарство «Т.В.К.» стали новими асоційованими членами Насіннєвої асоціації України. Їх заявки на вступ було одноголосно підтримано в ході розгляду на черговому засіданні Правління Насіннєвої асоціації України, яке відбулося 17 грудня 2021 р.

13.12.2021

Насіннєва асоціації України обрана до переліку інститутів громадянського суспільства в аграрній сфері, які складуть оновлену Громадську раду при Міністерстві аграрної політики та продовольства України. За результатами рейтингового голосування на установчих зборах асоціацію в Громадській Раді представлятиме виконавчий директор Григоренко Сюзана Вікторівна.

21.09.2021

Презентуємо до Вашої уваги нове лого Насіннєвої асоціації України з яскравими, життєствердними кольорами. Наш логотип - це символ нового, того що привертає увагу, а злиття двох кружечків у формі логотипу – це як ланки ланцюга, які з'єднані в міцний, цілісний зв'язок. Адже підтримка один одного та об'єднання усіх членів важливі для асоціації.

22.07.2021

21 липня 2021 року у м. Києві проведені чергові Загальні Збори та засідання Правління Насіннєвої асоціації України. Ключові питання - щорічне переобрання очільників Правління, яке є колегіальним органом і формується з компаній-дійсних членів асоціації, а також підсумки роботи асоціації і комітетів НАУ в липні 2020 - червні 2021 рр. та план дій на новий сезон.

11.06.2021

Організація економічного співробітництва та розвитку, ОЕСР, 10 червня 2021 року на Щорічній зустрічі з питань Насіннєвих Схем, підтримала розширення участі України у Схемах ОЕСР сортової сертифікації або контролю насіння, призначеного для міжнародної торгівлі. Схвалено приєднання України до Схеми насіння трав і бобових, зокрема щодо сертифікації насіння сої.

29.04.2021

Представляємо до Вашої уваги інформацію щодо міжнародних насіннєвих форумів, які будуть проведені у 2021 році. Так, наразі, і Міжнародна насіннєва федерація (International Seed Federation, ISF), і Європейська насіннєва асоціація Euroseeds, до членів яких належить Насіннєва асоціація України, планують проведення заходів "вживу" із учасниками, при дотриманні відповідних санітарних норм.

22.03.2021

11 березня 2021 року на платформі ZOOM відбулася головна подія насіннєвого ринку України – Online Seed Forum-2021. Організаторами безкоштовної онлайн-зустрічі виступила Насіннєва асоціація України в партнерстві з АПК-Інформ та Посольством Королівства Нідерланди в Україні. Спонсорську підтримку надали компанії дійсні члени НАУ - «Сингента», «КВС-Україна», «МАС Сідс Україна» та «БАСФ Т.О.В.».

28.12.2020

Новим членом Насіннєвої асоціації України стала компанія Nordic Seed. Відповідне рішення було одноголосно підтримано правлінням асоціації в ході засідання 22 грудня 2020 р. Nordic Seed була заснована у 2008 р. шляхом купівлі-продажу селекційних компаній Pajbjerg A/S (працює з 1920 р.), Abed Foundation (працює з 1903 р.) і злиттям з DLA Agro.

16.12.2020

Потреба у перегляді ряду положень Законів України «Про насіння і садивний матеріал» та «Про охорону прав на сорти рослин» це перш за все можливість отримати підґрунтя для якісного розвитку галузі. Це створить умови для розширення діяльності по вирощуванню насіння в Україні, розширить доступ аграріїв до нових гібридів нарівні з їх європейськими колегами.

09.11.2020

Сьогодні, 9 листопада, Насіннєва асоціація України, як єдиний представник України в Європейський насіннєвій асоціації Euroseeds, долучиться до зустрічі керівників асоціацій-членів Euroseeds. Виконавчий директор НАУ Сюзана Григоренко разом зі всіма очільників національних насіннєвих асоціацій з країн Європейського континенту спільно обговорюватимуть питання і напрями розвитку насіннєвої галузі.