Інші організатори

12.09.2019

12 вересня 2019 року о 10:00 в с. Гаркушинці Миргородського району Полтавської області Асоціація «Дунайська Соя» разом із Агропромхолдингом «Астарта-Київ» проводить День Соєвого Поля-2019, що є унікальною незалежною подією аграрного сектору.
Під час заходу буде представлено ефективну традиційну технологію вирощування сої, а також проаналізовано потенціал 60 основних комерційних сортів сої іноземної та вітчизняної селекції, зокрема ННЦ "Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України" та Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН.

15.08.2019

Французька федерація виробників насіння кукурудзи і сорго F.N.P.S.M.S 

Насіннєва асоціація України 

Асоціація виробників молока та агроконсалтингова компанія «Дикун»

  

запрошують вас відвідати Дні європейської силосної кукурудзи за участю спеціалістів з виробництва молока і годівлі молочних корів які пройдуть 15 серпня 2019 р. в ТОВ НВА «Перлина Поділля», Хмельницька обл., смт. Білогір’я

Більше інформації:

30.04.2018

30 квітня у Києві пройде засідання комітету Європейської насіннєвої асоціації по овочах - SVOwic.

Захід ESA буде присвячено викликам, які постають перед овочевими насіннєвими компаніями в Україні.

Місце проведення: Парк-готель Кідев, Бориспільське шосе, смт. Чубинське.

15.03.2018

Шановні колеги, доброго дня!

 

Повідомляємо, що зустріч із ДП «Державний центр сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції» відбудеться, 15 березня, Початок о 16:00.

Мета заходу - обговорення із ДП усіх поточних питань: сертифікація/ пересертифікація/ платність/ оформлення документів, тощо.

Формат заходу - діловий обід

Місце проведення: Проспект Голосіївський, 87.

08.02.2018

За результатами діяльності УІЕСР в 2017 році та з метою забезпечення якісного та оперативного проведення державної науково-технічної експертизи сортів рослин у 2018 році, запланована зустріч із заявниками (представниками) у форматі «Круглий стіл» 08 лютого 2018 року о 10.00 в приміщенні ННЦ «Інститут аграрної економіки» за адресом м Київ, вул. Героїв Оборони, 10.

06.12.2017

We are happy to invite you to the legal breakfast dedicated to one of the most important issues for development of agricultural business – agricultural receipts. They are a rather new financial instrument, which is of interest for agricultural companies, as well as for their suppliers of goods and services.

 

Agricultural Receipts: Lessons Learnt and New Opportunities

Special guest speakers – Oleksandr Muliar and Kyrylo Mukhomedzyanov, of the International Finance Corporation (IFC)

 

Thursday, 6 December 2017

08.10.2017

Шановні колеги,

Даним інформуємо, що з 8 по 10 Жовтня, в Ризі, Латвія, Європейською Насіннєвою Асоціацією буде проведена  щорічна зустріч. Посилання на форум:https://esa.conceptum.eu/meetsys/index.php?e=2

Насіннєва Асоціація України прийматиме участь в даному заході, який надає великі можливості для побудови ділових стосунків між учасниками, провідними експертами галузі та представниками різних організацій.

03.08.2017

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у першій загальноукраїнській конференції  «Нові правила на ринку насіння: рік досвіду на шляху до міжнародних практик», що відбудеться 03 серпня 2017 року.

Місце проведення: приміщення конференц-залу НААН за адресою вул. Омеляновича-Павленка (Суворова ), 9, початок реєстрації – о 9.00 год. 

22.03.2017

В середу, 22 березня 2017 року, на базі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин пройде круглий стіл на тему: «Експертиза та реєстрація сортів рослин, організація сертифікації насіння, визначення еквівалентності системи вітчизняної сертифікації насіння до міжнародних вимог». Одним із ініціаторів заходу виступила Насіннєвої асоціації України.

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Садова 3, кім 410 (початок о 14:00).

07.06.2017

Видавництво «Юридична практика» запрошує долучитися до щорічного Міжнародного форуму з інтелектуальної власності. Ми об’єднуємо представників влади, суддів, провідних юристів, які щоденно працюють в сфері інтелектуальної власності, та інших представників галузі. Це дійсно професійний майданчик для обговорення проблем галузі та пошуку шляхів їх вирішення.

Програма та реєстрація за посиланням: pravo.ua/events/ipf2017