Інші організатори

30.04.2018

30 квітня у Києві пройде засідання комітету Європейської насіннєвої асоціації по овочах - SVOwic.

Захід ESA буде присвячено викликам, які постають перед овочевими насіннєвими компаніями в Україні.

Місце проведення: Парк-готель Кідев, Бориспільське шосе, смт. Чубинське.

15.03.2018

Шановні колеги, доброго дня!

 

Повідомляємо, що зустріч із ДП «Державний центр сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції» відбудеться, 15 березня, Початок о 16:00.

Мета заходу - обговорення із ДП усіх поточних питань: сертифікація/ пересертифікація/ платність/ оформлення документів, тощо.

Формат заходу - діловий обід

Місце проведення: Проспект Голосіївський, 87.

08.02.2018

За результатами діяльності УІЕСР в 2017 році та з метою забезпечення якісного та оперативного проведення державної науково-технічної експертизи сортів рослин у 2018 році, запланована зустріч із заявниками (представниками) у форматі «Круглий стіл» 08 лютого 2018 року о 10.00 в приміщенні ННЦ «Інститут аграрної економіки» за адресом м Київ, вул. Героїв Оборони, 10.

06.12.2017

We are happy to invite you to the legal breakfast dedicated to one of the most important issues for development of agricultural business – agricultural receipts. They are a rather new financial instrument, which is of interest for agricultural companies, as well as for their suppliers of goods and services.

 

Agricultural Receipts: Lessons Learnt and New Opportunities

Special guest speakers – Oleksandr Muliar and Kyrylo Mukhomedzyanov, of the International Finance Corporation (IFC)

 

Thursday, 6 December 2017

08.10.2017

Шановні колеги,

Даним інформуємо, що з 8 по 10 Жовтня, в Ризі, Латвія, Європейською Насіннєвою Асоціацією буде проведена  щорічна зустріч. Посилання на форум:https://esa.conceptum.eu/meetsys/index.php?e=2

Насіннєва Асоціація України прийматиме участь в даному заході, який надає великі можливості для побудови ділових стосунків між учасниками, провідними експертами галузі та представниками різних організацій.

03.08.2017

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у першій загальноукраїнській конференції  «Нові правила на ринку насіння: рік досвіду на шляху до міжнародних практик», що відбудеться 03 серпня 2017 року.

Місце проведення: приміщення конференц-залу НААН за адресою вул. Омеляновича-Павленка (Суворова ), 9, початок реєстрації – о 9.00 год. 

22.03.2017

В середу, 22 березня 2017 року, на базі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин пройде круглий стіл на тему: «Експертиза та реєстрація сортів рослин, організація сертифікації насіння, визначення еквівалентності системи вітчизняної сертифікації насіння до міжнародних вимог». Одним із ініціаторів заходу виступила Насіннєвої асоціації України.

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Садова 3, кім 410 (початок о 14:00).

07.06.2017

Видавництво «Юридична практика» запрошує долучитися до щорічного Міжнародного форуму з інтелектуальної власності. Ми об’єднуємо представників влади, суддів, провідних юристів, які щоденно працюють в сфері інтелектуальної власності, та інших представників галузі. Це дійсно професійний майданчик для обговорення проблем галузі та пошуку шляхів їх вирішення.

Програма та реєстрація за посиланням: pravo.ua/events/ipf2017