Новини членів Асоціації

27.05.2021

MAS Seeds закінчує сезон зростанням продажів насіння на 12% у порівнянні із попереднім роком, не дивлячись на ринкову ситуацію із низьким попитом на гібриди кукурудзи із середньопізнім ФАО, та спадом у високоолеїновому сегменті соняшнику. В ТОВ «МАС СІДС Україна», впевнені, що, маючи вагомий досвід у маркетингу, R&D та виробництві, Сергій Тимошенко у якості керманича допоможе компанії MAS Seeds  зайняти гідне місце на українському ринку насіння та отримати належне визнання продуктів компанії серед українських фермерів.

16.03.2021

З мобільного додатку вже можна отримати погодинний прогноз погоди для планування щоденної с/г діяльності, огляд всіх полів з вирощуваними культурами, розміщених на одній карті, доступ до спеціалізованих цифрових сервісів, де потрібні супутникові знімки та багато іншого. Інші, не менш важливі інструменти – це Crop Manager для планування та оптимізації сівозміни; сервіс з діагностики полів Field Scout для створення заміток із специфічними спостереженнями, які можна відразу надіслати представнику компанії, актуальні новини та сезонні рекомендації, та миттєвий зв’язок з представником КВС-УКРАЇНА у регіоні знаходження господарства.

14.05.2021

Представляємо добірку нещодавніх новин від компанії KWS, дійсного члена Насіннєвої асоціації України. Зокрема, новину про те, що KWS придбала селекційну компанію з виробництва насіння томатів - Geneplanta S. r.l.: матеріал про, те як гібрид КВС КАШЕМІР здобуває лідерство на ринку зернової кукурудзи; та результати компанії KWS за перші шість місяців 2020/2021 фінансового року. А також інтерв'ю з Олександром Федоровим у "Новий час країни".

10.03.2021

Наприкінці вересня 2020 року у м. Леондінг (Австрія) було досягнуто згоди про об’єднання в Україні бізнесів двох потужних австрійських насіннєвих компаній SAATBAU LINZ eGen та PROBSTDORFER SAATZUCHT GmbH & Co KG. Домовленість є результатом волевиявлення представників двох компаній в Україні задля розвитку та зростання бізнесу. Надалі фірми будуть працювати над повним об'єднанням шляхом злиття за принципом 50/50.

16.02.2021

З 1 березня 2021 року Крістіан Телл приєднається до команди ТОВ «БАСФ Т.О.В.». Він стане новим Директором департаменту Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

11.08.2020

Для всіх, хто зацікавлений в тому, щоби придбати насіння озимого ріпаку селекції Лембке, підготовлено інформаційний лист із офіційними контактами, даними щодо авторизованих дистриб'юторів та регіональних менеджері

18.06.2020

Тернопільська міська дитяча лікарня отримала необхідне обладнання для контролю за лікуванням маленьких українців – монітори пацієнта з функцією капнографії. Закупівлю медобладнання профінансував агродепартамент німецького концерну BASF. Монітори пацієнта дадуть змогу лікарям працювати на випередження й оперативно реагувати на погіршення стану.

14.05.2020

Агродепартамент німецького концерну BASF виділив 600 тис. грн на потреби комунальної міської дитячої лікарні в Тернополі – медичного закладу, де надається допомога хворим на COVID-19. Кошти направлено на закупівлю моніторів пацієнтів, надзвичайно важливе обладнання для спостереження за перебігом хвороби та прогнозу лікування. Монітори пацієнта надійдуть у медичний заклад до кінця травня.

29.01.2020

Маємо для вас чудові новини від LNZ Group!

Портфоліо зернових і силосних гібридів UNIVERSEED поповнилося чотирма новими продуктами, перевіреними на власних полях LNZ Group.

LNZ Group хоче виокремити основні характеристики нових зернових гібридів.

24.06.2019

Насіннєва компанія KWS SAAT SE оголосила про підписання угоди про придбання компанії Pop Vriend Seeds (Андейк, Нідерланди). Pop Vriend Seeds є лідером на ринку насіння шпинату та пропонує перспективний асортимент насіння інших овочевих культур. Компанія була заснована в 1956 році, стрімко зростає, досягла обороту близько 75 мільйонів євро у 2017/2018 фінансовому році та рентабельності з показниками вище середніх.