Новини членів Асоціації

29.01.2020

Маємо для вас чудові новини від LNZ Group!

Портфоліо зернових і силосних гібридів UNIVERSEED поповнилося чотирма новими продуктами, перевіреними на власних полях LNZ Group.

LNZ Group хоче виокремити основні характеристики нових зернових гібридів.

24.06.2019

Насіннєва компанія KWS SAAT SE оголосила про підписання угоди про придбання компанії Pop Vriend Seeds (Андейк, Нідерланди). Pop Vriend Seeds є лідером на ринку насіння шпинату та пропонує перспективний асортимент насіння інших овочевих культур. Компанія була заснована в 1956 році, стрімко зростає, досягла обороту близько 75 мільйонів євро у 2017/2018 фінансовому році та рентабельності з показниками вище середніх.

27.06.2018

26 червня було дано офіційний старт роботи селекційно-дослідної станції компанії ДСВ-Україна, члена Насіннєвої асоціації України.

19.12.2016

24 листопада 2016 року компанія «КВС-Україна» урочисто відкрила найсучасніший комплекс з кондиціювання насіння в місті Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині. Завод потужністю в 6 тис. тон насіння в рік розміщено на ділянці в 8,5 га. Завод спроектовано за принципом модульного будівництва, то ж, за необхідності, потужність заводу легко може бути збільшена вдвічі. На заводі працює 30 постійних співробітників та близько 50 планується залучати в сезон.

09.12.2015

Товариство з обмеженою відповідальністю «КОССАД ВОСТОК» засноване французькою компанією «КОССАД СЕМАНС» у 2012 році. 

 

 

Будучи насіннєвою компанією багатовидових гібридів сільськогосподарських культур, компанія спрямовує весь свій професіоналізм на підтримку і розвиток світового сільського господарства.

          КОССАД СЕМАНС входить в 5 кращих французьких компаній з виробництва насіння кукурудзи, що доводить її відповідність найвищим стандартам.

16.12.2014

10.12.2014 Пропонуємо інсектицидне протруювання насіння кукурудзи!

Компанія "КВС-Україна" в цьому сезоні пропонує, додатково до основного, протруєння інсектицидним протруйником Пончо ® виробництва компанії Байєр КропСайєнс.

24.11.2014

Україна зайняла 52-е місце в Глобальному індексі продовольчої безпеки, що аналізує показники 109 країн. Індекс розроблений дослідним підрозділом ВД The Economist (Economist Intelligence Unit) спільно із компанією DuPont і міжнародними експертами.

10.09.2014

«Нікерсон-Цваан» (Nickerson-Zwaan) змінює назву та презентує новий бренд, «Хазера» (Hazera), спільно з компанією-партнером, «Хазера Генетикс» (Hazera Genetics). Організаційна структура, включаючи керівництво, відділи по роботі з клієнтами, з продажу, досліджень та розвитку залишаються незмінними.

21.07.2014

Попри дощову погоду, аграрії  жнивують. Фактичні показники врожайності с/г культур на полі  є різними.  Вони   залежать,  як  від технології вирощування, ґрунтово-кліматичних умов так і від генетичного потенціалу гібридно-сортового складу.  Тому саме  бункер комбайна  дає можливість агрономам та керівникам господарств   побачити кінцевий результат їхньої праці.