Новини членів Асоціації

16.02.2021

З 1 березня 2021 року Крістіан Телл приєднається до команди ТОВ «БАСФ Т.О.В.». Він стане новим Директором департаменту Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

11.08.2020

Для всіх, хто зацікавлений в тому, щоби придбати насіння озимого ріпаку селекції Лембке, підготовлено інформаційний лист із офіційними контактами, даними щодо авторизованих дистриб'юторів та регіональних менеджері

18.06.2020

Тернопільська міська дитяча лікарня отримала необхідне обладнання для контролю за лікуванням маленьких українців – монітори пацієнта з функцією капнографії. Закупівлю медобладнання профінансував агродепартамент німецького концерну BASF. Монітори пацієнта дадуть змогу лікарям працювати на випередження й оперативно реагувати на погіршення стану.

14.05.2020

Агродепартамент німецького концерну BASF виділив 600 тис. грн на потреби комунальної міської дитячої лікарні в Тернополі – медичного закладу, де надається допомога хворим на COVID-19. Кошти направлено на закупівлю моніторів пацієнтів, надзвичайно важливе обладнання для спостереження за перебігом хвороби та прогнозу лікування. Монітори пацієнта надійдуть у медичний заклад до кінця травня.

29.01.2020

Маємо для вас чудові новини від LNZ Group!

Портфоліо зернових і силосних гібридів UNIVERSEED поповнилося чотирма новими продуктами, перевіреними на власних полях LNZ Group.

LNZ Group хоче виокремити основні характеристики нових зернових гібридів.

24.06.2019

Насіннєва компанія KWS SAAT SE оголосила про підписання угоди про придбання компанії Pop Vriend Seeds (Андейк, Нідерланди). Pop Vriend Seeds є лідером на ринку насіння шпинату та пропонує перспективний асортимент насіння інших овочевих культур. Компанія була заснована в 1956 році, стрімко зростає, досягла обороту близько 75 мільйонів євро у 2017/2018 фінансовому році та рентабельності з показниками вище середніх.

27.06.2018

26 червня було дано офіційний старт роботи селекційно-дослідної станції компанії ДСВ-Україна, члена Насіннєвої асоціації України.

19.12.2016

24 листопада 2016 року компанія «КВС-Україна» урочисто відкрила найсучасніший комплекс з кондиціювання насіння в місті Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині. Завод потужністю в 6 тис. тон насіння в рік розміщено на ділянці в 8,5 га. Завод спроектовано за принципом модульного будівництва, то ж, за необхідності, потужність заводу легко може бути збільшена вдвічі. На заводі працює 30 постійних співробітників та близько 50 планується залучати в сезон.

09.12.2015

Товариство з обмеженою відповідальністю «КОССАД ВОСТОК» засноване французькою компанією «КОССАД СЕМАНС» у 2012 році. 

 

 

Будучи насіннєвою компанією багатовидових гібридів сільськогосподарських культур, компанія спрямовує весь свій професіоналізм на підтримку і розвиток світового сільського господарства.

          КОССАД СЕМАНС входить в 5 кращих французьких компаній з виробництва насіння кукурудзи, що доводить її відповідність найвищим стандартам.