Новини членів Асоціації

07.12.2021

LNZ Group, яка є членом Насіннєвої асоціації України і ексклюзивним партнером бренду UNIVERSEED, представляє відео з даними про урожайність гібридів UNIVERSEED у різних ґрунтово-кліматичних умовах України в 2021 року.

22.11.2021

LNZ Group, яка є членом Насіннєвої асоціації України і ексклюзивним партнером бренду UNIVERSEED, презентує в Україні нові гібриди кукурудзи з портфоліо UNIVERSEED. Кожен із гібридів в портфелі був відібраний канадськими спеціалістами й пройшов випробування на ділянках в різних ґрунтово-кліматичних зонах країни.

01.10.2021

Компанія «КВС-УКРАЇНА» розпочинає будівництво другої черги свого комплексу з кондиціювання насіння у місті Кам’янець-Подільський (Хмельницька область). Нова черга насіннєвого заводу буде зведена поруч з діючою першою лінією на існуючій ділянці у 8,5 гектарів. Реалізація проекту вдвічі збільшить наявні потужності, що дозволить виробляти 600-700 тисяч мішків насіння в рік.

27.05.2021

MAS Seeds закінчує сезон зростанням продажів насіння на 12% у порівнянні із попереднім роком, не дивлячись на ринкову ситуацію із низьким попитом на гібриди кукурудзи із середньопізнім ФАО, та спадом у високоолеїновому сегменті соняшнику. В ТОВ «МАС СІДС Україна», впевнені, що, маючи вагомий досвід у маркетингу, R&D та виробництві, Сергій Тимошенко у якості керманича допоможе компанії MAS Seeds  зайняти гідне місце на українському ринку насіння та отримати належне визнання продуктів компанії серед українських фермерів.

16.03.2021

З мобільного додатку вже можна отримати погодинний прогноз погоди для планування щоденної с/г діяльності, огляд всіх полів з вирощуваними культурами, розміщених на одній карті, доступ до спеціалізованих цифрових сервісів, де потрібні супутникові знімки та багато іншого. Інші, не менш важливі інструменти – це Crop Manager для планування та оптимізації сівозміни; сервіс з діагностики полів Field Scout для створення заміток із специфічними спостереженнями, які можна відразу надіслати представнику компанії, актуальні новини та сезонні рекомендації, та миттєвий зв’язок з представником КВС-УКРАЇНА у регіоні знаходження господарства.

14.05.2021

Представляємо добірку нещодавніх новин від компанії KWS, дійсного члена Насіннєвої асоціації України. Зокрема, новину про те, що KWS придбала селекційну компанію з виробництва насіння томатів - Geneplanta S. r.l.: матеріал про, те як гібрид КВС КАШЕМІР здобуває лідерство на ринку зернової кукурудзи; та результати компанії KWS за перші шість місяців 2020/2021 фінансового року. А також інтерв'ю з Олександром Федоровим у "Новий час країни".

10.03.2021

Наприкінці вересня 2020 року у м. Леондінг (Австрія) було досягнуто згоди про об’єднання в Україні бізнесів двох потужних австрійських насіннєвих компаній SAATBAU LINZ eGen та PROBSTDORFER SAATZUCHT GmbH & Co KG. Домовленість є результатом волевиявлення представників двох компаній в Україні задля розвитку та зростання бізнесу. Надалі фірми будуть працювати над повним об'єднанням шляхом злиття за принципом 50/50.

16.02.2021

З 1 березня 2021 року Крістіан Телл приєднається до команди ТОВ «БАСФ Т.О.В.». Він стане новим Директором департаменту Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

11.08.2020

Для всіх, хто зацікавлений в тому, щоби придбати насіння озимого ріпаку селекції Лембке, підготовлено інформаційний лист із офіційними контактами, даними щодо авторизованих дистриб'юторів та регіональних менеджері

18.06.2020

Тернопільська міська дитяча лікарня отримала необхідне обладнання для контролю за лікуванням маленьких українців – монітори пацієнта з функцією капнографії. Закупівлю медобладнання профінансував агродепартамент німецького концерну BASF. Монітори пацієнта дадуть змогу лікарям працювати на випередження й оперативно реагувати на погіршення стану.